forum.outdoor.org.pl

SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR => BIEGANIE => sprzęt dla biegaczy => Wątek zaczęty przez: ina w Kwiecień 25, 2012, 02:30:57

Tytuł: [Torby biodrowe] Salewa Mini Max I
Wiadomość wysłana przez: ina w Kwiecień 25, 2012, 02:30:57
Pas Salewa Mini Max I
(http://alpinsklep.iai-shop.com/data/gfx/pictures/medium/0/8/1680_1.png)

Opis producenta:
Doskonała torba na biodra do biegania
Waga 440g


Dostałam tę torbę na urodziny. Podeszłam do tego gadżetu dość sceptycznie, ale... obecnie biegam z nią za każdym razem. Założona i dopięta siedzi na nerach idealnie. Trochę nie ogarniam oryginalnego bidonu, bo, żeby się z niego napić trzeba złapać ustnik zębami, pociągnąć i dopiero leci, a właściwie ciurka woda. Trochę to niewygodne. Do torby można włożyć inne butelki (po wodzie, powerridzie itp) ale trzeba uważać, żeby nie były dłuższe niż pokrowiec, bo się obijają o plecy. Zapięty pas nie przeszkadza, a bidon (butelka) układa się skośnie na nerkach w prawą stronę i wygodnie wyciąga się ją w celu napicia się prawą ręką. Trzyma się poprzez zaciągnięcie gumki na górze, ale nie przeszkadza to we włożeniu butelki z powrotem.
Po lewej stronie bidonu jest płaska kieszonka, idealna na kasę, kartę, dowód czy klucze. Często łączę bieganie z wizytą w banku, więc jest to super rozwiązanie.
Obecnie, za tę kwotę (ok.60zł) kupiłabym ją sobie sama bez prezentu.