forum.outdoor.org.pl

PASAŻ HANDLOWY => MEGAOUTDOOR KRAKÓW => Sklep megaoutdoor => Wątek zaczęty przez: Marcin Megaoutdoor.pl w Lipiec 11, 2016, 14:55:44

Tytuł: Outlet Salomon i innych marek otwarty - zapraszamy na szaleństwo cenowe :)
Wiadomość wysłana przez: Marcin Megaoutdoor.pl w Lipiec 11, 2016, 14:55:44
Witajcie,

Oddajemy w Wasze ręce nowe miejsce. Outlet internetowy w którym znajdziecie tylko dobre okazje cenowe. Głównie na produkty Salomona, ale nie tylko :) Liczymy na Wasze komentarze i uwagi, za co z góry dziękuję.

Poniżej kilka ciekawych pozycji outletowych:

Bielizna osobista Helly Hansen -70% tutaj: http://outlet-megaoutdoor.pl/pl/producer/Helly-Hansen/35 (http://outlet-megaoutdoor.pl/pl/producer/Helly-Hansen/35)

Skarpety trekkingowe -50% tutaj: http://outlet-megaoutdoor.pl/skarpety/1/default/1/f_at_22_53/1 (http://outlet-megaoutdoor.pl/skarpety/1/default/1/f_at_22_53/1)

Różne buty trekkingowe, w tym rodzynki wspinaczkowe Salomon ProIce i Prothermic -80% ale tylko w rozmiarach 36,37 więc coś dla Pań :) tutaj http://outlet-megaoutdoor.pl/buty_trekking_wysokie (http://outlet-megaoutdoor.pl/buty_trekking_wysokie)

Ponadto odzież, obuwie, sprzęt biegowy i zjazdowy, sprzęt do tenisa, squasha, będzie i do golfa ;) Zaglądajcie bo towaru będzie przybywać :)

http://outlet-megaoutdoor.pl/ (http://outlet-megaoutdoor.pl/)
(http://sport.wam.civ.pl/outlet_mega_strona.jpg)