PASAŻ HANDLOWY > Salomon

Skarpety Salomon

<< < (2/5) > >>

ina:

--- Cytat: ptb w Lipiec 07, 2010, 17:25:09 ---To może zorganizujesz jakieś testowanie, wtedy "testerzy odoru" wystawia jakieś opinie ;). I dyskusja ruszy jak się patrzy ;D

--- Koniec cytatu ---

O to to! Firmę bardzo lubię, ale ze skarpetami nie miałam do czynienia, też ciekawam :)

atanor:
ja jestem ciekaw tego Sanitized, w skarpetach się jeszcze nie spodkałem.
jakie modele mają tą apreturę?

obserwator:

--- Cytat: atanor w Lipiec 07, 2010, 16:34:51 ---są tam jakieś systemy antybakteryjne?

--- Koniec cytatu ---
mydło i myć jak najczęściej  ;D ;D ;D jak się nie myje nóg to nawet srebro w x-socks nie daje rady

--- Cytat: atanor w Lipiec 08, 2010, 01:53:02 ---jakie modele mają tą apreturę?

--- Koniec cytatu ---
trudnych słów używasz aż musiałem wygoglować co to znaczy  ;)

Marcin Megaoutdoor.pl:
Test - czemu nie :) . Pod warunkiem że nie był by to tylko test na nie śmierdzenie :) bo jak się od skarpet oczekuje tylko nie śmierdzenia to można takie chyba w aptece kupić ;) poza tym każdy organizm ma inaczej i nie było by to miarodajne zbytnio.

Zależnie od przeznaczenia (oczywiście przy dobrze dobranych butach) skarpety przede wszystkim powinny: być wygodne, znakomicie i dokładnie opinać stopę, stanowić dodatkową amortyzację, nie przemieszczać się na stopie i dobrze trzymać buta, nie powodować otarć, odcisków, zapewniać odpowiedni transport wilgoci na zewnątrz, wentylacjęgdzie trzeba, letnie chłodzić zimowe trzymać ciepło i takie tam...

Więc jak test to całościowy nie tylko na "świeżość" :)

I tu pytanie, jakie skarpety? Do czego, biegi terenowe, hiking, trekking, narty ,snb, nordic, miejskie? rekreacja, czy profeska? Modeli jest sporo :)

atanor: Sanitized jest chyba niestety tylko w modelu na co dzień http://www.megaoutdoor.pl/page,produkt,id,857,idkat,121,active-2-pak-czarny.html ale skarpetki zacne :)

semow:
Nie no, z tym śmierdzeniem to żarty ;) skarpety nie kwiatki, nie są do wąchania ;D

Jakie skarpety - zależy od Was, co chcecie wypromować. Do tego takie testy się głównie sprowadzają przecież.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej