PASAŻ HANDLOWY > Salomon

Skarpety Salomon

(1/5) > >>

Marcin Megaoutdoor.pl:
Jako dystrybutor skarpet marki Salomon w Polsce z chęcią posłucham opinii na ich temat, podyskutuję i postaram się odpowiedzieć na wszelakie nurtujące pytania :) 

 

atanor:
są tam jakieś systemy antybakteryjne?

Marcin Megaoutdoor.pl:
Jeżeli chodzi o materiały posiadające konkretne właściwości antybakteryjne to w niektórych modelach stosowany jest Meryl SkinlifE, oraz Dri-release. Są też modele z apreturą Sanitized (żeby nie pachniało ;) )

Ale sam fakt tzw. "antybakteryjności" w porównaniu np. do skarpety wykonanej tylko z bawełny nie zawsze wymaga stosowania takiego materiału. Skarpeta wykonana np. z materiału syntetycznego który będzie zapewniał dobry transport wilgoci już w pewnym stopniu podnosi jej tzw. antybakteryjność bo taki materiał nie jest pożywką dla bakterii w porównaniu do włókna naturalnego jakim jest bawełna.

Tylko że zawsze jak to z technologiami bywa każdy ma inny organizm, mniej lub intensywniej się poci, ma mniej czy więcej hormonów :) i na każdego działa to inaczej :)

ptb:

--- Cytat: Marcin Megaoutdoor.pl w Lipiec 07, 2010, 16:31:58 ---Jako dystrybutor skarpet marki Salomon w Polsce z chęcią posłucham opinii na ich temat,
--- Koniec cytatu ---

To może zorganizujesz jakieś testowanie, wtedy "testerzy odoru" wystawia jakieś opinie ;). I dyskusja ruszy jak się patrzy ;D

semow:
W tym przypadku było by to dosłowne "testowanie odoru" ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej