PASAŻ HANDLOWY > Salomon

Napisz czego szukasz, a postaramy się to znaleźć :)

<< < (2/3) > >>

lisu:
Do wish list dodaje takie coś: custom front pocket

Pablo666:
O jak już o front pocket, to ja zapytam co to za klamry (do przyczepiania do szelek) są użyte i czy można je gdzieś dostać? mam plecak XA i na ramieniu przypinam iPhone'a jako GePSa... tylko trochę mi opada w dół i zatrzymuje się na pasie piersiowym (który trochę wtedy się obniża bo ma regulację w pionie na pych....)
Taki drobny szczegół a irytuje ;)

Marcin Megaoutdoor.pl:
Witam All,
Na tą chwilę jestem poza biurem bo mój synek ma ospę i w biurze będę najwcześniej w poniedziałek więc mogłem tylko sprawdzić magazyn centralny Francja. Po weekendzie sprawdzęczy jest coś bliżej i na szybciej :)

Więc tak:
Lisu: jedne i drugie spodenki są we wszystkich rozmiarach (więc wystarczy podać jakie interesują), dostawa ok. 14dni, cen akurat nie pamiętam sprawdzę po weekendzie (oczywiście minus rabat dla odorów)

ina: ten dokładnie kolor Ultrasów to wersja męska (choć strasznej różnicy niema) 41 i 1/3 są  (dostawa ok 14dni) cena 449 - rabat odorowy

Lisu i Pablo666: Front Pocketa niema w centralnym, ale po weekendzie kukne bo powinien gdzieś być w kraju. Na klamry też popatrzę, jakie i co i jak..

ptb:

--- Cytat: Lisu w Lipiec 08, 2010, 08:46:55 ---Do wish list dodaje takie coś: custom front pocket

--- Koniec cytatu ---

Dobrze doczytałem, 1kg??

Salomon XA Pro 3D Ultra, fajne. Gdzie można przymierzyć w Kraku i Zako?

lisu:
W gramach ja tam widzę 140

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej