PASAŻ HANDLOWY > ZNIŻKI DLA OUTDOOROWICZÓW

CUMULUS

(1/9) > >>

admin:
Firma Cumulus oferuje w pełni zarejestrowanym użytkownikom vortalu www.outdoor.org.pl 25% zniżki na śpiwory oraz 25% na kurtki.

http://www.cumulus.pl/

Weryfikacji danego użytkownika dokonuje tylko i wyłącznie Lex, natomiast zniżka ta jest przeznaczona dla osób spełniających wymagania regulaminu zamówień grupowych oraz posiadających przynajmniej 50 postów w wątkach tematycznych [nie offtopowych].

lex:
Uścislając, całość zamówienia wraz z rozliczeniem, wysyłką przechodzi przez mła. Stąd jeśli nie będzie to dla Was problemem prosiłbym o kumulowanie zakupów przez kilku użytkowników, wtedy będzie mi łatwiej obsłużyć zamówienia.
Z góry też uprzedzam co cwańszych, że powoływanie się na outdoor'a, lexa itd. itp. u producenta nie zadziała ;D

lex:
Kochani,
umówiłem się na ponowne spotkanie w Cumulusie w poniedziałek 15 kwietnia 2013r. Dopnę chłopakom do testów waciak i quilt (opóźnienie to moja wina, jeszcze raz przepraszam za zwłokę), ale też jeśli ktoś coś chce to proszę o info. Oczywiście tylko osoby spełniające warunki wskazane w pierwszym poście.
Jeśli chcecie zamówienie grupowe, organizacyjnie będzie mi łatwiej ogarnąć, to napiszcie w tym wątku.
Shogun, jak będzie miły ;D, posprząta i założy, pod moją nieobecność, wątek, jak wrócę ogarnę Wam temat.
Pzypominam, 30% na śpiwory i 25% na kurtki.

Yatzek:
Sir Lanserlocie!

Na razie zima trzyma, dzisiaj nasypało mi się śniegu w buty, a na pierwszy wyjazd pod namiot zbieram się pod koniec miesiąca. Myślę, że wiosna się już rozkręci na dobre (  ??? ) i Quilt też dojedzie  :) .
Robisz dobrą robotę, więc u mnie - agresja zero.  ;D

Byle do wiosny...!  8)

arkadoo:
Śnieg, jaki śnieg? We Wrocku było dziś + 16 :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej