SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > sprzęt

Okazje cenowe dla narciarzy i im pokrewnych

(1/77) > >>

ptb:
Wiem, że już jest taki temat ogólny. Ale zakładam ten w specjalizacji narciarskiej.
Możemy sobie pomóc, więc jak ktoś coś gdzieś wyłapie niech tu zapodaje.

I ode mnie, od końca lutego do końca kwietnia będę miał dostęp do likwidowanego sklepu tour/tele w Austrii. Więc jak ktoś coś potrzebuje to zapodawać popytam.
Na tą chwilę buty
scarpa
avant 630
laser 780
matrix 860
star 650
garmont
g-lite 680

czerwona siła

D_D:
w intersporcie buty biegowe od 100 do 150zł - nartki z wiązaniami od 250zł, wiązania sns za 99zł
nadal trwa promocja na buty i narty biegowe w sklepie podróżnika
w jeleniej w sklepie high land (C. H. Echo) sporteny favorit z wiązaniami sns za bodaj niecałe 300zł i sporteny okrawędziowane z wiązaniami po niecałe 400zł, inne sporteny również dostepne.
Jak ktoś z forum chce jakieś nowe biegówki tanio to mogę doradzić gdzie szukać;)

ptb:
Jelenia daleko, ale jakby ktoś widział okręwędziowane BC z wiązanimi w takiej cenie to prosze o cyne

iwonapro:

--- Cytat: D_D w Luty 13, 2009, 23:39:08 ---w intersporcie buty biegowe od 100 do 150zł

--- Koniec cytatu ---
a jakie na przykład?

D_D:

--- Cytat: iwonapro w Luty 16, 2009, 00:14:55 ---
--- Cytat: D_D w Luty 13, 2009, 23:39:08 ---w intersporcie buty biegowe od 100 do 150zł

--- Koniec cytatu ---
a jakie na przykład?

--- Koniec cytatu ---

męskie za 100zł bodaj solidne fishery na sns i TecnoPro również na sns, oraz damskie 150zł marka intersport TecnoPro również sns, damskie bardzo fajny model, bardzo wygodne, solidnie ocieplone i trwałe (3 sezony przeżyły w doskonałym stanie). Jakieś BC tez widziałem - oferta się powoli wyczerpuje.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej