SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > literatura

[REC] Góry Izerskie Karkonosze na nartach biegowych i tourowych

(1/2) > >>

walter02:
zapraszamy do lektury recenzji oraz dyskusji na temat recenzji książki:

TGóry Izerskie Karkonosze na nartach biegowych i tourowych autor: Walter02

iwonapro:
Ze swej strony mogę powiedzieć ogólnie o całej serii przewodników Bezdroża, a właściwie o dwóch seriach - niebieskiej i zielonej, że nie zakupiłam jeszcze ani jedenj sztuki właśnie z tego powodu, że są maleńkie. Karkonosze i Izery w jednej małej książeczce... Ale graficznie rzeczywiście w porządku.

--- Cytat: walter02 w Styczeń 14, 2009, 00:23:10 ---,gdzie straszą takie farmazony, (...) że narty śladowe są zdecydowanie tańsze od tourowych....

--- Koniec cytatu ---
narty śladowe są tańsze od turowych, jak dla mnie bardzo zdecydowanie, i sądzę, że autorzy pisząc narty mieli na myśli całość, tj. narty, wiązania, buty i potrzebne akcesoria, a nie jedynie deski

Maciej:

--- Cytat: iwonapro w Marzec 03, 2009, 19:26:19 ---narty śladowe są tańsze od turowych, jak dla mnie bardzo zdecydowanie, i sądzę, że autorzy pisząc narty mieli na myśli całość, tj. narty, wiązania, buty i potrzebne akcesoria, a nie jedynie deski

--- Koniec cytatu ---
polemizowalbym. Dzis jest tak wiele mozliwosci trafienia okazji, ze porownywanie tych cen nie ma sensu. W obu kategoriach sprzetu mozna kupic i sprzet tanszy i drozszy i trafic cos za bezcen. I stwierdzeine ze cos jest tansze, w czasach gdy ceny nie sa dyktowane przez centrale wydaje mi sie po prostu generalizowaniem.
pozdro

Gargamel:
mam z tej serii 3 egzemplarze, Izery i karkonosze , Beskid Zywiecki-Ślaski i Mały , oraz Beskid Niski i Bieszczady. Jesli chodzi o tereny ktorych nie znamy z wedrowek to sie przydaja, na terenach nam znanych (dla mnie beskidy) spokojnie da rade bez nich. Wstawki o niebezpieczenstwach i grozie gor zbedne, tak jak i ogolne info o narciarstwie turystycznym. po cholere to? Drogie nie jest, ja kupowalem po 9 -11 zł sztuka wiec warto kupic.

walter02:
iwona, pisząc

--- Cytuj (zaznaczone) ---gdzie straszą takie farmazony, (...) że narty śladowe są zdecydowanie tańsze od tourowych....
--- Koniec cytatu ---
miałem na myśli dokładnie to, co napisał Maciej.
Dobry sprzęt śladowy jest droższy od turowych szrotów na allegro, ba nawet średniej klasy używany sprzęt śladowy jest od niego droższy...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej