SPRZĘT TURYSTYCZNY > buty wysokie

[Buty wysokie] Śniegowce

<< < (18/18)

dave:
Jak będę w Poznaniu, to zerknę co tam mają. Może niedługo się wybiorę.

Menel, te Lahti Pro chyba nie mają żadnej membrany? W połączeniu z wstawkami z siatki mogą (co nie oznacza, że muszą) szybko przemakać. No nie wiem, mam trochę mieszane uczucia.

Salomonów bez przymiarki lub możliwości odesłania nie zaryzykuję w ciemno, mierzyłem kiedyś ich 3 modele (zwykłe trekkingowe) i pomimo odpowiedniej długości, żaden nie pasował mi do kształtu stopy. Do zimy jest jeszcze trochę czasu.

Shwarc:
Każdy towar zakupiony internetowo można zwrócić w ciągu 10 dni bez konieczności podawania przyczyny. To jest dobra rzecz.

W galerii została jeszcze tylko jedna para, chyba 44 albo 44,5. Są jeszcze drugie sniegowce Karrimora, ale wysokie:
https://www.mandmdirect.pl/01/details/KM310?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQjw-b7qBRDPARIsADVbUbXfBf2f3QgznGBuL3_Rjza8375nymBMiBIJFQ-NqvyzYo_ND5xWW_kaAqajEALw_wcB

Wieko:
TNF Chilkat II zakupione w 2013r. Sprawdziły nam się na wycieczkach od 10 do 15km i temperaturze od -5 do -25°C. Jedynie co po takich wyprawach to mokre skarpetki przy palcach ale nie było zimno w nie. Żona uważa, że są ciężkie ja tego nie zauważyłem. Nigdy nic nie przemokło, bo niby jak. Jesteśmy z nich zadowoleni.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej