SPRZĘT TURYSTYCZNY > buty wysokie

[Buty wysokie] Śniegowce

(1/18) > >>

ina:
ZIMA IDZIE
Więc...
...jestem na etapie poszukiwań tzw. śniegowców. Czyli butów do łażenia po dolinach, zasypanym mieście, w śniegu, na ognicho zimowe, po nartach itp itd. Tak żem se wymyśliła, żeby nie ciurać górskich butów w tych sytuacjach. Nie wiem co powinny mieć, jak powinny wyglądać takie, żeby były baaardzo ciepłe, nieprzemakalne i z antypoślizową podeszwą. Chciałabym, żeby nie były wiązane i aby oczywiście były wysokie. Ani nie były z futerka ;D I w rozsądnej cenie - do 150zł myślę, że max.
Kaczucha ma jakieś w decathlonie, ale nie wiem czego się po nich spodziewać...
Help.

Gryf:
Polecam "Relaksy" z Nowego Targu. Szyk, Styl, Klasa i Elegancja w czasach PRL-u! Inka pogadaj z ptb być może on coś w tym temacie powie więcej!

misio:
i przemakają non toper z tego co pamiętam za gówniarza ;D.

TNF robi śniegowce na ThermoLite z tego co kiedyś zdąrzyłem przylookać.

ptb:
Najlepszy to model silver w pytke były, oczywiście dla Pań odpowiednio gold ;D
Ina dzwoń (0-33) 855 35 63 polysport oaza, widziałem north face któreś chilkats albo baltoro, z ceną się na pewno dogadasz
Chróst, teraz te buty są na primalofcie

Wiktor:
też się przymierzam do śniegowców dla Elizy i jak na razie biorę pod uwagę TNF :( i Columbie z tym, że żadnego z ich modeli nie widziałem taniej niż za ~250
np http://www.zappos.com/n/multi_view.cgi?product_id=123421&color_id=25608&view=multi&ref=multi-button mozna na allegro wyrwać za 259

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej