OUTDOOR > RYKOWISKA, ZLOTY I SZKOLENIA, IMPREZY INNE

Mój noclegowy TOP

<< < (2/3) > >>

michun:
Menio, ciekawy temacik zapodałeś wspominkowy. Nie chciałbym dublować Twoich i Dejva lokacji, bo kilka ;-) zacnych mieliśmy biwaczków i chatkowań wspólnych.. Czuję się wywołany do tablicy, więc muszę się udać na poszukiwania w otchłań archiwum.

kuzon:

Jeśli nie musi być z Polski, to nocleg na dziko z widokiem na Mount Blanc, podczas końcówki Tour du Mont Blanc.

michun:
Wytypowałem kilkanaście miejscówek z ostatnich lat. Kilka już jest na fotach kolegów, więc nie będę się powtarzał...Chciałem, żeby to były noclegi w jakiś sposób znaczące dla mnie. Oprócz tego, żeby miały jakieś inne zalety - może widok, może klimat, może jeszcze coś innego. Kolejność raczej nie ma znaczenia ;-)

Numer 1. Baraczek pod wieżą na Smreku.
Spędziłem tutaj kilka noclegów w różnych porach roku, ale zimą to jest miejscówka, która potrafi uratować życie a na pewno morale. Potrafi tu być tak

Ale jak ma się szczęście to taki widok jest normalny:

Jedno z tych miejsc, w które muszę wrócić, koniecznie.

Numer 2 - Ćwilin
Szczyt kilka razy mnie skusił, ale też zwiódł i oszukał. Ale jeśli jest pogoda, to nie warto nie być na Ćwilinie... Niepowtarzalna miejscówka z widokami na Beskid Wyspowy, może i najlepszy z Beskidów.

Numer 3. Jałowiec/Beskidek
Połączyłem w jedno te wierzchołki Pasma Jałowieckiego. Świetne noclegi tutaj były, poczynając od wiaty na Jałowcu a kończąc na stoku Beskidka, a po drodze jeszcze można odbić na Lachów Groń.
Dla mnie jak dotąd najzimniejsza noc w namiocie. Tych widoków na Babią jest warte każde umartwienie.

Numer 4 Lazy /859/ - Słowacja, Slanske vrchy.
Jedna z moich najprzyjemniejszych wycieczek i dziwny zbieg okoliczności językowych - poranek na szczycie Lazy (słow.) był faktycznie lazy (ang.) ;D

Cudowna beztroska!

Numer 5 Pola namiotowe pod Kazbekiem.
Spędziłem tu kilka upalnych dni i mroźnych nocy - najpierw szykując się do skoku na szczyt, potem z poczuciem radości i spełnienia. Powiew wielkiej przygody i te wspaniałe widoki.

Mam nadzieję, że będzie cd bo mam jeszcze kilka miejscówek w zanadrzu.

menel:

--- Cytat: kuzon w Maj 03, 2020, 15:21:13 ---Skoro wstawić nie mam co...

--- Koniec cytatu ---

kuzon, gdybyś jeszcze nie miał co wstawić, to się nie krępuj..  :D

kuzon:
Ło, to jeszcze coś takiego wygrzebałem. Grindelwald i namiot ustawiony tak, że leżąc w nim mogłem oglądać północną ścianę Eigeru.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej