OUTDOOR > RYKOWISKA, ZLOTY I SZKOLENIA, IMPREZY INNE

Biwakowe zajawki..

<< < (2/21) > >>

menel:


--- Cytat: cynik w Luty 24, 2019, 20:56:12 ---Kurde, przypadkiem kliknalem w ten watek a tu fajne foty niezwiazane z jakims zlotem, menel rany boskie, zakladaj nowy watek z takimi cudami coby ludzie widzieli, ze to nowe a nie stare ;D Zajebista sprawa zbyt czesto zapominam, ze sa inne gory niz Tatry.
--- Koniec cytatu ---

Faktycznie, może zamiast zaśmiecać wątek rykowiskowy, lepiej stworzyć coś nowego.

piterito:
No pewnie. Klimat w tych Izerach jak trzeba.
Jak już robimy te Rykowiska wirtualnie (takie czasy), to moge zapodać w łikendu led-owe iglo. Ociepliło się do -20C to i zabiwakować miło

menel:
Cynik zwraca uwagę, aby założyć nowy wątek. W sumie racja, nie ma co zaśmiecać tematu rykowiska namiotowego bo może się zdarzyć takowe.. Prośba ewentualna do admina, żeby przeniósł wcześniejsze posty z rykowiska namiotowego tutaj, byłoby miło. Póki co, dorzucę do pieca ze szlajanka po Beskidzie Niskim i Bieszczadach w 11.2016 . Jak wiadomo, Jawornik w Beskidzie Niskim to miejsce wręcz czadowe:Zległem tu na nocleg wcześniej "w piecu" napaliwszy :Miło było golnąć zawartość z puszeczki imperialistycznego chłamu :Najwyższe noty zbiera u mnie baza Rabe w okresie po sezonie.Jest to miejsce, które oferuje warunki lepsze niż niejedno schronisko PTTK, dodatkowy plus dodatni, że to oczywiście darmocha :na stryszku materace, wszystko dobrze utrzymane :

uysy:
Chyba się udało poprawnie scalić :).

menel:

--- Cytat: uysy w Luty 26, 2019, 23:37:58 ---Chyba się udało poprawnie scalić :).

--- Koniec cytatu ---

uysy, dziękować.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej