Autor Wątek: Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)  (Przeczytany 2353 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline PiotrekB

Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)
« dnia: Marzec 31, 2016, 15:55:01 »


Majówka coraz bliżej, a Ty ciągle nie masz pomysłu gdzie wyjechać? A może wiesz, że góry tylko nie masz, z kim jechać? To propozycja dla Ciebie

Już po raz 52 z okazji Studenckiego Rajdu Beskid Niski zapraszamy Was na wspólne wędrowanie po Beskidzie Niskim! Tradycyjnie w długi weekend majowy nasi przewodnicy powiodą Was windą do nieba krzalem do jara :) Zapraszamy zarówno wszystkich pasjonatów górskich wędrówek, jak i beskidzkich nowicjuszy.
Do wyboru wiele wyjazdów różnej długości - trasy spotkają się 2 maja 2016 r. w Zawadce Rymanowskiej. Aby dołączyć, wystarczy wziąć plecak, spakować dobry humor i pojechać z nami w góry :)

Od półwiecza na przełomie kwietnia i maja zapraszamy Was do wyruszenia pod wodzą przewodników SKPB na wspólną wędrówkę po beskidzkich ścieżkach. W tym roku motywem przewodnim Rajdu będzie postać szwedzkiej pisarki Astrid Lindgren - 2 maja przypada 27. rocznica nadania jej tytułu doktora honoris causa przez Uniwersytet Warszawski.

Na stronie Rajdu (http://bn.skpb.waw.pl/) będziemy publikować listę tras oraz wszelkie informacje istotne przed wyruszeniem w drogę. Zachęcamy do odwiedzania profilu Studenckiego Rajdu Beskid Niski na Facebooku (https://www.facebook.com/rajdbeskidniski/) – znajdziecie tam aktualne rajdowe informacje, poznacie osoby, które także wybierają się na Rajd oraz obejrzycie fotorelacje z poprzednich lat :)
W razie pytań piszcie na adres: beskidniski(małpa)skpb.waw.pl
Do zobaczenia w maju w Beskidzie Niskim!

forum.outdoor.org.pl

Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)
« dnia: Marzec 31, 2016, 15:55:01 »

Offline MaciekZ

Odp: Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 31, 2016, 18:03:15 »
Taka mała uwaga - dobrym zwyczajem jest takie zaproszenie podpisać. Zwłaszcza że rajdów studenckich ci u nas dostatek. Oczywiście nie ma problemu ze zorientowaniem się jaka organizacja to wszystko ogarnia. Chodzi tylko o to że jeśli w tekście jest "zapraszamy" to oczekiwałbym na końcu informacji kto to ci "my". Bo tak to na logikę wychodzi że kolega PiotrekB mówi o sobie w liczbie mnogiej ;)
No chyba że teraz tak się pisze a ja jestem stary i się nie znam :'(

Offline PiotrekB

Odp: Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 31, 2016, 18:22:37 »
Pewnie masz rację. Mój błąd.

Kierownictwo Studenckiego Rajdu Beskid Niski 2016
Kamila Wachnicka
Piotr Bucki

Offline MaciekZ

Odp: Studencki Rajd Beskid Niski (majówka)
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 31, 2016, 18:49:11 »
Życzę udanego rajdu :)