Autor W±tek: Nowy ¶piwór puchowy - rozprężanie  (Przeczytany 13169 razy)

0 użytkowników i 1 Go¶ć przegl±da ten w±tek.

Offline Shwarc

Odp: Nowy ¶piwór puchowy - rozprężanie
« OdpowiedĽ #25 dnia: Marzec 01, 2016, 11:50:38 »
S± gwarancje, prawnicy itd. Chłop pojechał do Warszawy, na kolejny dzień ma wylot do Moskwy, rozpakowuje paczkę, a tu zonk. Na Syberii zima, a on z letnim ¶piworem. Dla czego takie rzeczy dziej± się zawsze na niekorzy¶ć klienta, dla czego zamawiaj±c syntetyka nigdy nie otrzymamy pomyłkowo solidnego puchu za 2kzł? Będziemy walczyć o 20zł za przesyłki? Bez sensu. W Usa pewnie by nieĽle ich porobili, ale w PL?
Cumulus prosi o odesłanie? Niech pode¶l± kuriera, dla czego ja mam marnować paliwo by jechać na pocztę, dla czego ja mam zapłacić za kolejn± przesyłkę? Jak mnie to wkurza, a zdarzaj± się sytuacje, gdzie przez neta kupujemy trudno dostępna czę¶ć za 10zł, a barany przysyłaj± zł±. Kto ma za to płacić? Jak samemu się nie upomnisz, to oni nie wpadn± na pomysł, że klient ponosi straty.

forum.outdoor.org.pl

« OdpowiedĽ #25 dnia: Marzec 01, 2016, 11:50:38 »

Offline piterito

« OdpowiedĽ #26 dnia: Marzec 01, 2016, 15:19:53 »
To jest wlasnie kolejna nienormalna sytuacja, ktora w Polsce swietnie funkcjonuje nadal jako norma za przyzwoleniem samych poszkodowanych.
Co tam Moskwa. Lecisz w Pamir, dymasz 4 dni pod bolszaja gore, w nocy ma byc -20C. Rozkladasz namiot, jestes Sam Bo lubisz solo po alpejsku, gile z nosa juz CI zamarzly, pocieszasz sie, ze w nowej, pieknej Alasce 1300 sie ogrzejesz I wchodzisz do syntetyka +5C komfort... ;D
W obliczu zagrozenia zycia 1 milion zl pl moze by mnie usatysfakcjonowal :)
https://forum.outdoor.org.pl/index.php?topic=17575.msg274814#msg274814

piję tylko czyst±, palę tylko Klubowe... zdejm kapelusz

Offline Doczu

• Cham nikczemnego wzrostu

« OdpowiedĽ #27 dnia: Marzec 01, 2016, 17:31:25 »
No nie przesadzajmy. Nikt normalny nie wybrałby się na Syberię czy Pamir bez sprawdzenia ¶piwora. Ja bym tak nie zrobił.
Ale wiadomo - sprawa jest mocno krzywa i Cumulus powinien sprawę załatwić na korzy¶ć klienta z zado¶ćuczynieniem. Na razie nie wiemy jak się zachowaj±. To że każ± odesłać na swój koszt, nie znaczy że nie zwróc± kasy, choć faktycznie lepiej by wygl±dało gdyby sami zaoferowali podesłanie kuriera. Tak czy inaczej z jakim¶ utyskiwaniem wstrzymałbym się do momentu zakończenia całej akcji.

Offline Rychu

« OdpowiedĽ #28 dnia: Marzec 01, 2016, 18:04:25 »
Shwarc... ma znaczenie, bo ten ¶piwór słabo wygl±da nawet na to +1 czy tam ile tego podaj±
"I hate the people destroying my plans..." Acid Drinkers

Galeria zdjęć :)

Offline lex

« OdpowiedĽ #29 dnia: Marzec 01, 2016, 18:18:14 »
Nie przesadzajcie. To, że kto¶ się pomylił i wsadził do paczki inny ¶piwór nie jest powodem aby jebać firmę. Firma zareagowała prawidłowo, poprosiła o zwrot i przy¶le prawidłowy ¶piwór. Przy dziesi±tkach wysyłek dziennie może to zdarzyć się, to nic nadzwyczajnego.
Shwarc nie wylewaj więcej jadu na firmę tylko dlatego, że nie zgodzili się kiedy¶ z Twoimi uwagami. Co jeszcze wymy¶lisz? Milion dolarów odszkodowania?

Jako¶ firma nie wylewa na nas pomyj za to, że w trakcie ostatniej grupówki przez pomyłkę kto¶ dostał extra ¶piwór LL450 i, o ile mi wiadomo, do dzisiaj nie przyznał się i nie odesłał…

Dziwicie się jeszcze, że nie organizuję grupówek na ich produkty pomimo, że co chwilę mam zapytania na PW? Nie chcę więcej wstydzić się…
« Ostatnia zmiana: Marzec 01, 2016, 18:28:22 wysłana przez lex »
wolno¶ć to outdoor i bokserki

całowanie w rękę nagiej kobiety jest strat± czasu

Gang Albanii

Offline Shwarc

« OdpowiedĽ #30 dnia: Marzec 01, 2016, 18:39:49 »
Nie wylewam, ale sam zobacz, ci±gle co¶, jak nie kolor to zamek, a to puchu gdzie¶ brakuje, kroje dyskusyjne, teraz to. Trochę dużo, nie s±dzisz?
Mnie te odesłania strasznie denerwuj±. Rozumiem pomyłkę, ale przy tym powinna pój¶ć kolejna usługa jak choćby darmowy kurier do naszych drzwi, a na ten pomysł nikt nie wpadnie sam. Kasę się fajnie liczy, ale dać co¶ od siebie to już ciężko.

Taki przykład Amiki i Asusa. W ramach gwarancji przysyłaj± kuriera do domu i klient nie ma się niczym przejmować. Taki zwrot z winy sprzedawcy to też rodzaj reklamacji.
« Ostatnia zmiana: Marzec 02, 2016, 07:37:55 wysłana przez andy »

Offline piterito

« OdpowiedĽ #31 dnia: Marzec 01, 2016, 18:40:51 »
No nie przesadzajmy. Nikt normalny nie wybrałby się na Syberię czy Pamir bez sprawdzenia ¶piwora.
Doczu, chyba nie znasz jankesow:-)
Lex spoko, dramatyzowanie sytuacji z mojej strony jest na lekko. Myslalem, ze emot ikony zalatwiaja sprawe. Mam nadzieje, ze Cumulus poprawil swoj customer service I wyjdzie z twarza z tej wtopy. Widzialbym pieknie wysmarowanego maila do klienta z przeprosinami I podziekowaniem za cierpliwosc, Alaske 1300 na puchu 860cuin I jakims rabatem na kolejny zakup. Tak robia profesjonalisci.

Shwarc, Sam darmowy kurier to za malo, za bledy sie placi. W tym przypadku zadoscuczynienie to inwestycja firmy, dobry marketingowiec to ogarnia.
https://forum.outdoor.org.pl/index.php?topic=17575.msg274814#msg274814

piję tylko czyst±, palę tylko Klubowe... zdejm kapelusz

forum.outdoor.org.pl

« OdpowiedĽ #31 dnia: Marzec 01, 2016, 18:40:51 »

Offline lex

« OdpowiedĽ #32 dnia: Marzec 01, 2016, 18:52:03 »
Sk±d wiecie jak to zostanie załatwione? Może oddadz± za przesyłkę itp. Dajcie szanse firmie.
A pamiętacie jak wszyscy wylewali kubłami pomyje na Pajaka za swetry z naszej grupówki? Tylko ja złożyłem reklamację i dostałem w ci±gu trzech dni nowy sweter i jaki¶ gadżet. Nikt inny tego nie zrobił ale pluło się na firmę dalej.

Gang Albanii

Offline Shwarc

« OdpowiedĽ #33 dnia: Marzec 01, 2016, 19:08:25 »
Lex, tu już nawet nie chodzi o t± konkretn± firmę.  Akurat Cumulus jestnam bliski i padło na niego. Niestety w PL takie tematy to norma i tycz± się niemal każdego co handluje przez neta.

« OdpowiedĽ #34 dnia: Marzec 01, 2016, 20:06:37 »

Jako¶ firma nie wylewa na nas pomyj za to, że w trakcie ostatniej grupówki przez pomyłkę kto¶ dostał extra ¶piwór LL450 i, o ile mi wiadomo, do dzisiaj nie przyznał się i nie odesłał…

Dziwicie się jeszcze, że nie organizuję grupówek na ich produkty pomimo, że co chwilę mam zapytania na PW? Nie chcę więcej wstydzić się…
możesz upublicznić nick tego złodziejaszka?
Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga.

Offline lex

« OdpowiedĽ #35 dnia: Marzec 01, 2016, 20:30:01 »

Kto¶ z Was dostał nadprogramowy Q450, przyznać się który? ;D

Nie wiem. Były dwie pomyłki. Jedn± kto¶ od ręki odesłał drugiej nie… W Cumulusie uważaj± sprawę za zamknięt± i nie chc± do tego wracać. Jednakże mi wstyd.

Gang Albanii

Offline Shwarc

« OdpowiedĽ #36 dnia: Marzec 01, 2016, 20:43:13 »
Je¶li to prawda, to też przegięcie i nie dziwię się ani tobie ani firmie, że się odechciewa takich zakupów.

Offline misiak76

« OdpowiedĽ #37 dnia: Marzec 01, 2016, 20:58:18 »
To chyba komu¶ spoza listy wysłali skoro mówisz, że były dwie pomyłki. Ja z tego zamówienia brałem Q450 z którego jestem bardzo zadowolony oraz NOVE gdzie teraz zamiast M-ki brałbym L ale i tak jest fajna no i ogranicza rozrost mojego brzucha :D

Offline lex

« OdpowiedĽ #38 dnia: Marzec 01, 2016, 21:13:00 »
Nie, na outlet mieli¶my wył±czno¶ć. Wysyłki szły wtedy tylko do nas.
Dla mnie temat zamknięty. Firma do mnie pretensji nie ma i nie stracili zaufania. Oni zawsze robili wysyłki a ja rozliczałem się z nimi na zamknięcie wszystkiego gdyż zdarzaj± się wymiany rozmiarów itd.

Gang Albanii