SPRZĘT TURYSTYCZNY > aparaty i akcesoria foto

[Akcesoria] Xiaomi Yi - kamera sportowa

(1/3) > >>

marmajgabin:
Cześć,

Mam pytanie, czy ktoś używa może kamerki sportowej Xiaomi Yi?
Jest to duużo tańsza alternatywa dla GoPro, która wg. niektórych testów wyprzedza je.
Ciekawi mnie jak jest z jej wytrzymałością na terenowe warunki i na ile można ja bezpiecznie kupować z Chin, czy jakość produkcji jest jakoś pilnowana, czy możesz w paczce dostać coś co nie działa i co wtedy?

Generalnie jest senssię nią interesować, czy lepiej dla spokoju i pewności sprzętu zainwestować w coś mniej chińskiego, przynajmniej z założenia?

Marcin

rzepek:
Kamerki nutę mam, ale też zastanawiam się nad zakupem. Czytając testy, wydaje się że to dobry wybór. Co do zakupu to na  alliexpress nie ma dużego ryzyka. U solidnych sprzedawców zawsze można zwrócić. Na allegro za pośrednika zapłacisz parę stówek. A gwarancja taka sama

marmajgabin:
Nigdy nie sprowadzałem takich rzeczy i dlatego trochę się obawiam, ale skoro nie ma czego to trzeba będzie spróbować.
Na aliexpress akurat nie patrzyłem, myślałem o zakupie na banggood.com
No ale jeszcze poczekam, może jakiś użytkownik coś powie.
Gdzieś czytałem, że są też różne wersje, jedne ponoć mają filtr podczerwieni, inne jakieś problemy z ostrością...

Alpamayo84:
Na Twoim miejscu zainteresowałbym się "Eken H9" Ostrość cud miód i malina, i 1080P 60fps.
https://www.youtube.com/watch?v=fIwetfGsQhg

w porównaniu do Xiaomo Yi:
https://www.youtube.com/watch?v=vrxwjGOVQWo

sieku:
Kamerki nie posiadam, ale mogę się odnieść do samej marki, gdyż posiadam od nich powerbank. Xiamomi bardzo się stara budować swoją pozytywną tożsamość, dlatego bardzo dbają o jakość i oryginalność swoich produktów (uwaga na podróbki) poprzez hologramy i możliwość weryfikacji numeru seryjnego na ich stronie www.
Mają swój suport w Polsce: https://miuipolska.pl/
Gdzieś czytałem, że są drugim na świecie producentem smartfonów - nie weryfikowałem tego stwierdzenie, ale nawet jeśli są w pierwszej 10 to i tak robi wrażenie jak mało są u nas znani.
Co do powerbanka którego posiadam ( https://sklepxiaomi.pl/produkt/akcesoria/powerbanki-baterie/mi-power-bank-10400-mah/ ), złego słowa powiedzieć nie mogę. Posiada deklarowaną pojemność, czas ładowania i nawet niezbyt się grzeje. Wiem, że kamera to bardziej zaawansowane urządzenie niż jakaś tam bateria, ale daje to jakiś pogląd o jakości samej marki.
Swoją drogą możesz ją też kupić w polsce z gwarancją: https://sklepxiaomi.pl/produkt/akcesoria/sport-fitness/yi-sports-camera/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej