SPRZĘT TURYSTYCZNY > buty niskie

Scarpa porażka

(1/8) > >>

Gal Anonim:
Nie wiem, czy to dobre miejsce na taki wątek, ale gdzieś się kurde wyżalić muszę!
Rok temu nabyłem, za ciężkie co by nie mówić pieniądze, buty SCARPA STRATOS GTX. Zarżnąłem moje wiekowe Meindle, z których byłem wybitnie zadowolony i pomyślałem sobie, że spróbuję czegoś innego. Zachęcony pochlebnymi opiniami mówiącymi o wybitnej trwałości butów Scarpa, zapodałem sobie owe Stratosy z przeznaczeniem do codziennego deptania. Pech chciał, że tydzień temu stojąc na warszawskim peronie dworca centralnego zostałem rozdeptany przez kobietę w szpilkach. Rozdeptany tak skutecznie, że obcas owej pani przebił mi cholewkę. Ja rozumiem, że to zamsz a nie licowa skóra, niemniej wielokrotnie byłem deptany w różnych okolicznościach ale pierwszy raz zdarzyło mi się, żeby obcas przebił mi buta! A miały być to buty "niesamowicie mocne i komfortowe". Z komfortem się zgodzę ale nic poza tym. Mając jak najlepsze doświadczenia z Meindlami, które producent naprawia nawet kiedy są w stanie rozpadu zgłosiłem mój, wydawałoby się prozaiczny, problem do sklepu, w którym buty nabyłem, żeby za ich pośrednictwem producent mi te buty naprawił. No to właśnie dostałem odpowiedź, że po zapoznaniu się z przedstawionym na zdjęciu uszkodzeniem SCARPA nie podejmie się jego naprawy. Chrzanię makaroniarzy razem z ich butami i wracam do Meindli.

EMES:
Ręce opadają...
Nacisk kobiety w szpilkach na podłoże to ok. aż 100-125 N/cm2! Najcięższe stworzenia żyjące na Ziemi, dinozaury miały połowę z tego. Jak oczekujesz odporność na taki nacisk to kup sobie buty bhp.
Masz dziurę w butach z membraną i czego oczekujesz? Wodoszczelnej, oddychającej łatki, która nie spowoduje otarć. Może jeszcze frytki do tego? Proszę Cię...

Rysiek003:
Bez obrazy Gal ale myślę że najlepszą peuentą  w tym wypadku niech będzie Twój tekst osobisty ,, Uśmiechnij się… jutro może być gorzej :)  "

Grzesiek:
Jakoś nie wierzę, że w takim wypadku Meindl by Ci buty naprawił.

Shwarc:
Nikt nie naprawi oprócz dobrego szewca pod domem.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej