SPRZĘT TURYSTYCZNY > buty niskie

[Buty niskie] Salomon X Alp GTX®

(1/1)

Rysiek003:
Cześć chciałem się  podzielić z Wami moim nowym zakupem tj. Salomon X Alp GTX® . Zakupu dokonałem całkiem  ( około tygodnia temu ) niedawno w wyniku zbiegu okoliczności . Reklamując po dwóch tygodniach  użytkowania Salomonów XA Pro 3D ( źle zszyta cholewka na poziomie wiązania sznurowadła ) otrzymałem możliwość zakupu innych butów do kwoty zakupu poprzednio reklamowanego obuwia . Po dłuższym zastanowieniu co do ich wykorzystania i długich przymiarkach postanowiłem właśnie kupić rzeczone ,,podejściówki " . Niestety nie produkują wersji wersji bez  Gore-texu co trochę mnie martwi w odniesieniu do ich użytkowania w porze letniej . Na chwilę obecna mało mogę powiedzieć na ich temat ponieważ tylko raz w ostatnią niedziele byłem w nich na Sławkowskim Szczycie . Generalnie są dość sztywne w mojej ocenie typowo nadają się  na Tatry dłuższy trekking może być w nich męczący . Podeszwa Contagrip daje przyzwoite,,trzymanie " na suchej powierzchni idzie się w nich pewnie choć wydaje mi się że lepiej ,,trzymały" XA Pro 3D . Jeśli chodzi o chodzenie po mokrej powierzchni  nie miałem takiej okazji więc się nie wypowiem . Na plus na pewno ochrona butów w postaci gumowego otoku łącznie z pięty gdzie również znajduje się gumowa osłona. Ogólnie mam szeroką stopę i buty nadają się na tego typu budowę . Pokrótce to wszystko postaram się na bieżąco uzupełniać wpis o moje doświadczenia z użytkowania tych butów . Waga jednego buta jak podaje producent to 410 g . Tutaj link do strony producenta   http://tnij.org/xlple7q i kilka fotek .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej