Autor Wątek: [www.outdoor.org.pl] MAMY NOWY PORTAL! :)  (Przeczytany 8818 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sloma

Odp: [www.outdoor.org.pl] MAMY NOWY PORTAL! :)
« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2013, 09:54:39 »
Mam podobne zdanie co do przycisku "czytaj całość"- dla mnie jest rozmyty.

Również opcję "szukaj" zostawiłbym jedną tzn tą na górze, tylko wypełnienie zamiast szarego dałbym białe.

Poniżej tytułów jest tekst "przez outdoor dnia....". W tym miejscu jest "add coment", który póki co nic nie robi. Zakładam, że w przyszłości ma przekierować do forum lub do komentarzy pod artykułem. Zastanawiam sie czy nie byłoby lepiej przenieść go w bok lub koło lajka fejsa.

forum.outdoor.org.pl

« Odpowiedź #25 dnia: Listopad 28, 2013, 09:54:39 »

Offline szy

• znajkraj

« Odpowiedź #26 dnia: Listopad 28, 2013, 10:50:32 »
Jeśli przeszliście na WP, to moim zdaniem jest wiele ładniejszych "magazynowych" szablonów:

-> https://www.google.com/search?q=wordpress+magazine+template&tbm=isch

Wybraliście dość ograniczony w formie, który zamiast zrobić z tego co macie opad szczeny - macie full fantastycznych materiałów!, prezentuje suchą, smutną listą na kilka przewinięć ekranu. Poprzedni Outdoor, ten sprzed kilku miesięcy - ten był bardzo wporzo i właśnie taki wygląd mam na myśli. To tak ogólnie, estetycznie.

Z praktycznych uwag na szybko - bloki RSS "Co się dzieję na..." u dołu odbierają Outdoorowi "link juice" - to znaczy przekazują linkowanym kupę mocy Outdoora, którą lepiej pożytkować na własne materiały. W kod nie zaglądałem.

Szy.

outdoor rowerowy i narciarski, ostatnio:
Rowerem po Polsce. 6 najlepszych szlaków rowerowych w Polsce [2018]
www.znajkraj.pl

« Odpowiedź #27 dnia: Listopad 28, 2013, 22:43:02 »
Wybraliście dość ograniczony w formie, który zamiast zrobić z tego co macie opad szczeny - macie full fantastycznych materiałów!, prezentuje suchą, smutną listą na kilka przewinięć ekranu. Poprzedni Outdoor, ten sprzed kilku miesięcy - ten był bardzo wporzo i właśnie taki wygląd mam na myśli. To tak ogólnie, estetycznie.
O właśnie, to samo sobie pomyślałam, tylko nie wiedziałam jak to ująć.
Potwierdzam, "Czytaj całość" za ciemne i rozmyte.
Do tego komputer mi zawisa przy ładowaniu strony (??)