PASAŻ HANDLOWY > ZNIŻKI DLA OUTDOOROWICZÓW

SHERPA.PL WROCŁAW

(1/1)

admin:
Sklep Sherpa.pl WROCŁAW (przedstawiciel na Polskę marek La Sportiva, Deuter oraz Ortovox) oferuje w pełni zarejestrowanym użytkownikom wortalu www.outdoor.org.pl 15% zniżki na produkty dostępne w swojej ofercie, oraz 10% na produkty Petzl.

Jak to zazwyczaj bywa, promocję nie łączą się ze sobą.

http://sherpa.pl/wroclaw/


Zniżka ta jest przeznaczona dla osób spełniających wymagania :
1. są w pełni zarejestrowanymi użytkownikami forum www.outdoor.org.pl - czyli ze wszystkimi uzupełnionymi danymi, avatarem itp.
2. zarejestrowali się nie krócej niż dwa tygodnie wstecz, przed chęcią dokonania zakupu ze zniżką.
3. zamieściły na forum swój wątek sprzętowy w dziale „Lew Czarownica i Outdoorowa Szafa”, z listą swojego sprzętu turystycznego.
4. Posiadają minimum 50 postów (nie off-topowych).

Osoby chcące dokonać zakupu w sklepie na miejscu, mogą zrobić to tylko i wyłącznie we Wrocławiu w sklepie na ul. Szczytnickiej 50/52 (to tam w zagłębiu sklepów górskich, obok skalnika, horyzontu i himountain). Przed wybraniem się na zakupy skrobnąć na maila znizka.sherpa@gmail.com o takim zamiarze, a na miejscu: "Zniżka dla forum www.outdoor.org.pl."

Zamówienia internetowe TYLKO I WYŁĄCZNIE poprzez maila znizka.sherpa@gmail.com !!! NIE POPRZEZ STRONĘ SHERPY!!! Osoby którę będą zamawiać poprzez stronę internetową, a pozniej kombinować i prosić, zostaną wykluczone ze zniżki.

Wszelkie pytania można kierować do Sandry Zadry.

Zapraszamy do działu SHERPA.PL WROCŁAW

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej