PASAŻ HANDLOWY > Arc'teryx

[Waterproof Shell] Visio FL Jacket Women's [testujemy dzięki MJSport Poznań]

(1/2) > >>

ina:
Dzięki uprzejmości firmy MJ Sport z Poznania, marce Arc'teryx i za pośrednictwem wortalu www.outdoor.org.pl została mi udostępniona kurtka Visio FL Women's. 

[attachimg=1]

Na początek kilka słów od producenta:

Super lightweight, waterproof, breathable jacket constructed using new GORE-TEX® Active Shell textile for ultimate waterproof protection during fast moving activities.

Weight: 176 g
Style: Jackets Waterproof Shell, Jackets Light/Athletic
Activity: Running / Hiking

Starting with a trim, anatomical fit to minimize bulk and elevate comfort and a minimalist feature set, the Visio FL also employs super-light GORE-TEX® Active Shell for next-to-skin comfort, exceptional breathability and absolute waterproofness during fast moving activities in inclement weather.

Pierwsze wrażenia:

Kurtka jest dedykowana głównie do biegów górskich. A wiadomo, że w deszczu biega się najlepiej!
Jest to pierwsza kurtka przy której nie ubolewam na brak kaptura, gdyż doświadczenie mi mówi, że i tak podczas biegania na deszczu kaptura nie używam, bo wolę głowę mokrą od wody niż potu.

Po weekendzie więcej szczegółów i real foto dodam.

ina:
Zdjęć dalej nie zrobiłam (będą do dwóch dni), ale dzisiaj telemarkowała ze mną w kidającym śniegu i temp.ok 0/-5st przez kilka godzin. Wygodna, przedłużony tył, regulacja zapięcia rękawów, idealna garda, kropelki się ślicznie skraplają na materiale.
I ładnie się komponuje ze złotem ;D (jedyne zdjęcie jej zrobione, bo i tak zza śniegu by nie było dobrze widać)

[attachimg=1]

ina:
Włala
[attachimg=2]

Skroplony śnieg na materiale
[attachimg=1]

Na razie pogoda jest mało biegowa, bo szkoda nie iść na narty zamiast biegania :) ale do temp. ok.-5 gdy sypie to jej używam. Po godzinie pod górę na nartach czy byłabym w koszulce czy w kurtce to jestem tak samo spocona, więc to mało miarodajne. Teraz się ociepliło i pada, to pewnie będzie okazja w niej pobiegać.

arkadoo:
Ciekawi mnie jak sprawdza się bryzgoszczelny-kostkowy zamek. Intrygująca jest również wytrzymałość tak dobrze oddychającej membrany, nie żałuj jej prań i użytkowania.

ina:
Przepraszam za przestój w wątku, ale jest to kurteczka na deszcz raczej i czekamy na wiosnę, bo na razie nawet nie biegam korzystając ze śniegu i nart :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej