SPRZĘT TURYSTYCZNY > targi i nowości sprzętowe

Targi sprzętu outdoor [co, gdzie, kiedy]

(1/9) > >>

madmun:

--- Cytat: Terrorist w Styczeń 19, 2008, 00:17:04 ---oglądałem je dwa lata temu na targach w Kraku i sprawiają wrażenie bardzo solidnych. mają wiele fajnych rozwiązań z przeróżnymi gadżetami typu kieszenie siakeś jakieś ukryte, pochowane ;D. przymierzałem ichni jakiś większy model, nie pamiętam za cholerę jaki i z obciążeniem ok. 15 kg sprawiał wrażenie nad wyraz wygodnego- szeroki pas, który ładnie zbiera ciężar, wygodne szelki. materiały zewnętrzne również sprawiały wrażenie wytrzymałych. jednak, jak piszę, było to pierwsze wrażenie i jak on się sprawują na dłuższą metę, tego nie potrafię powiedzieć, aczkolwiek słyszałem wiele opinii pozytywnych i podobno są warte zainwestowania. no i w sumie ciekawe wzornictwo, fikuśne kolory ;D.

--- Koniec cytatu ---

[OT MODE ON]

eee to u nas są jakieś targi sprzętu ??? Chyba nie mówisz o KFG i tamtejszych "targach" 

To je jakieś cykliczne targi ?

pod odp do skasowania :D
[OT MODE OFF]

misio:
nawet u Ciebie w mieście od lat są i tam właśnie byłem:
Mount&Trek
i są cykliczne- dwa razy w roku- kolekcje letnie i zimowe. wejście było zawsze dla sklepów niby, aleee jakoś tak można było zajść tylnym wejściem, co doskonale przećwiczył Nocny, bo potem wódkę jakoś żeśmy pili na AGHu ;D ;D ;D.
no i jakieś siakeś tam są w Kielcach, ale tam nie bywałem, chociaż podobno teraz są bardziej na czasie niż krakowskie ;D.

madmun:
ale termin to po byku MIELI :)

Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują że targi te znikły z powierzchni ziemi ... przynajmniej na ten rok ... 

Hmm to Kielce zostają tylko .... w sumie to nie daleko

Piotrek:
Od zeszlego roku targi z Krakowa zostaly przeniesione do Kielc. A raczej Mount&Trek polaczylo sie z impreza w Kielcach i teraz cyklicznie, dwa razy do roku jest spora impreza targowa.
Minusem takiego polaczenia jest fakt, ze teraz, oprocz firm stricte outdoorowych sa jakies skejtowsko - ziomalsko - pilkarskie ze swoimi hiphopami i bumboksami, ogolnie duzo szumu...
http://www.targikielce.pl/index.html?k=sport_zima&s=index

madmun:
Dobra chyba nie ma sensu dalej rozwijać tego topica - mamy jedne targi dwa razy do roku w Kielcach ... można chyba go skasować

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej