PASAŻ HANDLOWY > pozostałe

Wkładki Ironman

(1/5) > >>

AXE316:
WKŁADKI DO OBUWIA IRONMAN SPENCO SPORT PLUS L

Musicie poczekać aż wrócę
Obecnie posiadany rozmiar to tylko L

Firma Spenco Medical zajmuje się od ponad 40 lat produkcją i stałym udoskonalaniem produktów zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów.
Produkty tej firmy są doskonale znane na całym świecie i cieszą się niezwykłym uznaniem wielu użytkowników .
Wkładki IRONMAN zostały zaprojektowane z myślą o odciążeniu stóp i dostarczeniu im komfortu podczas różnych form aktywności fizycznej (np bieg, gry w piłkę ,długie chodzenie).
Specjalny profil wkładki pozwala na równomierne rozłożenie sił nacisku dzięki czemu w sposób znaczący zmniejsza zmęczenie nie tylko stóp ale również kolan i łydek.

Jak widać wkładka składa się z trzech elementów ściśle ze sobą współpracujących:

Strefa niebieska :
Odpowiada za idealne umiejscowienie stopy by siła nacisku została idealnie skierowana na strefę czerwoną

Strefa czerwona :
Odpowiada za pierwsze przejęcie energii pochłaniając ją w ponad 40% (o tyle właśnie odczujecie państwo różnicę w użytkowaniu w stosunku do innych wkładek).

Strefa żółta :[/b]
Odpowiada za przejęcie energii ze strefy czerwonej i jej głównym zadaniem jest jej rozproszenie na całej długości.

Wkładka posiada odpowiednio ulokowane perforacje w okolicach palców i śródstopia - odpowiadają one za lepszą cyrkulację powietrza .
Wkładki oczywiście zaopatrzono w wierzchnią warstwę wykonaną ze specjalnej tkaniny antybakteryjnej zapewniając w ten sposób długotrwałe uczucie świeżości.

Użytkowanie.
Wkładki są dostępne w dwóch rozmiarach
S ( Men's: 6-8; Womens: 6-10; European: 37-41)
Lub
L (Men's: 9-13; Womens: 11+; European: 42-46)

Wkładki należy odpowiednio przyciąć do pożądanego wymiaru najlepiej do wymiaru wkładki już posiadanej.
Wkładki należy stosować do obuwia w którym są one wymienne ( w innym przypadku możemy doprowadzić do zniszczenia obuwia)
Wkładki nadają się do obuwia nowego jak i używanego ,przy czym w tym drugim odczujemy zdecydowaną poprawę w użytkowaniu.

UWAGA !
Producent udziela półrocznej bezwzględnej gwarancji na ten produkt i jest to gwarancja producencka.
Dodatkowo świadczy to o jakości tego produktu !

misio:
No, jest to opcja, którą chętnie bym wykorzystał w butach do biegania szczególnie.
A pytanie mam o razu takie: bo np. w moich Asicsach jest tak, że tam jest taka zwykła wkładka, która jest jedyną, a pod nią od razu widać konstrukcję buta i ja się pytam, czy można w tym momencie użyć tego IronMana, czy coś musi być jeszcze pod nim?

AXE316:
Wkładka jest stosowana nie tylko u tych co drepczą po górach .
(Zbieram się do robienia recki i ciągle mam tyły w temacie )
Jak wiesz zapewne nazwą Ironman obłożono chyba najciekawsze zawody triatlonowe na świecie ...
Stosują je z powodzeniem maratończycy i to właśnie dokładnie ten model - wiem ,że są inne jeszcze ale obecnie niedostępne w rozsądnej cenie - jak będą - znajda się tu z całą pewnością ;)
Zatem misio - jak najbardziej - generalnie wkładka przy intensywnym użytkowaniu daje rade pół roku średnio każda - czy warto w te zainwestować ?
Stare sio i wio :)
Z opinii które mógł bym przedstawić z całą pewnością .
Pierwsze odczucia pozytywne to kolana i kręgosłup .

misio:
Że warto, to wiem, bo miałem na próbę, ale potem mi zabrali kuzyn ;D.
Ale pytałem jedynie o to, czy można na gołego buta, czy coś pod spodem musi być ;D.

AXE316:
Nie ,wywalić to co miało być wkładką .
Ona sama w sobie da radę - a wkładanie na starą spowoduje ciasnotę w bucie .

Jedna cenna uwaga i wiem to od gościa co handluje jonizatorami powietrza - ozonu w nadmiarze nie zniosą .
Kolesiowi od tego maniakalnego ozonowania wszystkiego w domu właśnie owe dosłownie rozsypały się jakby były z piasku .
Ogólnie odradzam przy okazji jonizowanie obuwia bo padną wypełniacze w bucie na bank .

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej