SPRZĘT TURYSTYCZNY > ¶piwory

[¦piwory] Tworzymy własne combo

(1/16) > >>

jacco_p:
Wydzielone z: [¦piwory puchowe] Combo vs ¶piwory 700-1300

Wracaj±c do combo.
Mam taki problem który nie wiem jak rozwi±zać. A mianowicie, posiadam Alaskę 1100 oraz Vectora 850. Alaska jest juz przedłużona i dla mnie na zimę ok. Vector 850 był moim pierwszym ¶piworem puchowym tylko ciut za krótkim. Wiem że jest to puch kaczy a nie jak wszystko teraz gęsie. Ale tak był, już się nie odstanie.
Vector ma 850 gr puchu kaczego 550 cui i waży około 1100gr. już nie pamiętam jakie ma minimum temp. i jego wymiary.
Chciałbym dokupić jaki¶ drugi ¶piwór aby w poł±czeniu a combo miał podobne parametry jak alaska 1100. Ma to być ¶piwór dla mojej "pięknej" ;)
Zastanawiałem się nad Liteline 300 aby go włożyć do ¶rodka Vectora. My¶lę że Xlite 20 będzie za mało.
Jak s±dzicie czy to może być dobre połaczenie ( z LL300) ?

atanor:
A bedziesz mial tyle miejsca w tym ¶piworze? LL300 jest naprawde duży po rozprężeniu. Wracaj±c do ogółu jest jeszcze system puch w ¶rodku a syntetyk na wierzchu. Nie musze tłumaczyć jakie korzy¶ci w walce z wilgoci± na taka konfiguracja.

semow:
Ale nadĽwigać się trzeba. Teraz mam carinthie komf. -6 1600 g, to by wyszło jak z panyamem 450 prawie. Tylko 800 g. więcej. A podstawowa jest taka, że taki ¶piwór z komf. -7 dosyć często się przydaje, więc jak już co¶ kupować to chyba jednak lepiej puch.

jacco_p:
My¶lę że ten Vector jest o rozmiarze 80/50 więc jest troszkę miejsca. A poza tym to ma być dla szczupłej kobiety na 174cm.
Mam jeszcze tak± możliwo¶ć że posiadam syntetyk Marmot Wave I - typowy one kilo bag.  w wersji Xl wiem że to może być rozwi±zanie ale czy sprosta?

Shwarc:
Vector miał mieć -8st.
Wg mnie LL300 + Vectot to dobre połaczenie

Nawigacja

[0] Indeks wiadomo¶ci

[#] Następna strona

IdĽ do wersji pełnej