SPRZĘT TURYSTYCZNY > czapki, rękawice, kominiarki, buff

[Nakrycia głowy] Kominiarki

(1/15) > >>

misio:
szukam kominiarki wykonanej z materiału chroniącego przed wiatrem (nie chcę WS, ponieważ lubię jak mi caban deko owieje). nigdzie nie mogę dorwać Necco Czako, a ta była dla mnie idealna, jednak nie mogę jej odnaleźć w żadnym sklepie w necie, a w HiM już ich nie ma.
wspomniana w innym wątku Barracuda Eclipse ma jedną, dla mnie, wadę: materiał chroniący przed wiatrem znajduje się tylko od przodu.
znalazłem też propozycję Kanfora:
- Kanfor Pole

cena, jaką chcę przeznaczyć, to max. 80 zł.
z góry dzięki za odpowiedzi i pomoc!

misio:
tyleż pomocnych dłoni ku mnie wyciągniętych, że aż nie wierzę ;D.
znalazłem takie coś:

http://www.asport.pl/product_info.php?cPath=69_24&products_id=424

co Wy na to?

menel:
Prałat,mordo Ty moja.... ;D
znalazłem gdzies za 2 dychy jakąą kominiarke z Lafumy: -nie wiem ki chuj to,ale jakies takie strechowe,nie przykładam wagi do tego bo:
- jak wieje w paszcze-to mam do tego gogle Brendy ;D
- a jak chce urwać łeb- nakładam kaptur.. ;D
.. ale w produkt wierze.. ;D

walter02:
Dla mnie ważna w kominiarkach jest możliwość
1) zawinięcia golfu do góry, tak, żeby wyszło coś na kształt czapki => to można we wszystkich
2) opuszczenia góry na szyję, żeby przewietrzyć czaszkę => tutaj wydajnie przeszkadza lamówka, więc z tej drugiej propozycji bym zrezygnował

misio:
dzięki panowie ;D.
dla mnie odpada coś z materiału nie chroniącego przed wiatrem. ideałem była dla mnie Necco Czako, stąd do upierdliwości ciągle o niej marudzę ;D. dawała się podwinąć do góry i ściągnąć w dół.

co do tego drugiego punktu Walter, to o co dokładnie biega? żeby całość ściągnąć na szyję? czy tylko dół, ten który zakrywa usta?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej