SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > wycieczki narciarskie

Dolinki Podkrakowskie na bieżki

(1/4) > >>

ina:
Garg a powiedz mi (wiem, że ot, potem przeniosę ;) ) gdzie się w dolinkach dobrze biega? błędowska? będkowska? kobylańska? wszystkie?

edit:
i czy śniegu tam teraz akurat?

mariusz:
własnie dołączam sie do pytania iny , gdzie na jurze sa warunki? Insteresuje mnie jura północna. Chce porobic traski, które wczesniej robiłem na rowerku. No może troche je skróce :)

Gargamel:
NIe wiem, nigdy w dolinkach nie biegałem, jakoś nie wydaje mi sie zeby było fajnie. W bedkowskiej auta jezdza, w kobylańskiej krótko . Jesli chodzi o jurę to aktualnie moge polecic Pustynie Błędowską - jest genialnie, nie polecam lasów - drzewa lecą na głowę , na czesci dróg lesnych nie da sie wogole poruszac. Generalnie polecam wszelkie otwarte przestrzenie.

w dolinie błędowskiej nigdy nie byłem ;D

Mnikowska może być ciekawa aktualnie. Bolechowicka krótka.

semow:
Z tego co zauważyłem, to jak dobrze wysypie ludzie przedeptują trasę doliną Kobylańską, potem przez las Karniowski taką pętlę. Bardzo ładna trasa, w sumie to tuż pod moim oknem :) W każdym razie teraz jeszcze nie ma śladów, ja sobie trochę poczłapałem na turach żeby foki sprawdzić i śniegu jest sporo, chociaż miejscami miedze wystają. Po drogach jak najbardziej wystarczy.
A kompletu do biegania powoli się dorabiam...

semow:
Przepraszam bardzo, sprawdziłem, są pierwsze ślady :)

Sorry za posta pod postem, nie mogłem już zedytować a wiadomość bardzo pilna ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej