SPRZĘT TURYSTYCZNY > skarpety

[Skarpety] Smartwool

(1/14) > >>

obserwator:
wydzielone z [Skarpety] Contim

--- Cytat: Gargamel w Grudzień 08, 2009, 00:07:04 ---Obecnie nie czesto uzywam, bo podostawałem gratisowe ze smartwool ;D

--- Koniec cytatu ---
napisałbyś coś o tyh skarpetach bo mam jeden model i ciekawy jestem czy będziesz miał te same spostrzeżenia

atanor:
po praniu lekko się sfilcowały i skurczyły.
mam Ardenaline hiking, ale narazie prawdziwego terenu nie widziały.

Gargamel:
niewiele powiem, bo nosiłem ze 2 razy i jeszcze prania nie widzialy. Zreszta mam jakis niski miejski model ;D Ale milusie sa bardzo ;D

obserwator:
posiadam skarpety Smartwool Trekking Heavy Crew

kupowałem je jako "pakiet dociepleniowy" do snugpaka.  Z tych skarpet jestem więcej niż zadowolony, już kilkakrotnie je prałem w płynie do wełny i zawsze ręcznie, i nie zaobserwowałem aby się skurczyły, jedynie co się dzieje niedobrego to bardzo szybkie mechacenie które psuje tylko wygląd.

są szalenie wygodne, miałem je jednorazowo na nogach maksymalnie 2 dni (chociaż z założenia unikam takich eksperymentów) i muszę przyznać że nie waliło z nich, pod tym względem kto wie czy nie biją air force one.  

Mam wersję chyba najgrubszą co ogranicza użytkowanie tylko poniżej 0 stopni bo w wyższych temperaturach noga się poci, więc chyba sobie kupię z tego modelu wersję medium

wewnętrzna strona skarpety poza tym że jest bardzo miła w dotyku, to w okolicach pięty i śródstopia z lekka obserwują że się "zbiły" ale w tego typu skarpetach to nie ma siły aby tak się nie działo

reasumując jak na razie to był dobry zakup chociaż był w ciemno, zobaczymy po zimie czy dłuższe użytkowanie nie wpłynie jakoś bardziej destrukcyjnie na nie

atanor:
po przemoczeniu butów ze smartwoll hikking podczas wykręcania skarpet wylatywało masakryczne dużo włókien wełny i zostawało mi na rekach. do tej pory nie spotkałem sie w innych merino.
jak dla mnie skarpeta jest dobrze dopasowane, ale zbyt mało rozciągliwa, założenie jej na stopę można porównać zakładania overbutów (no, lekka hiperbola ;) )

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej