SPRZĘT TURYSTYCZNY > śpiwory

[Akcesoria] Worki kompresyjne

(1/4) > >>

Gargamel:
Dostaniemy Cumulusy bez worków kompresyjnych prawda ? Więc trzeba cos znaleć zeby maksymalnie zejsc z objętością. Macie jakies fajne worki? Jakies konkrety ? JA do tej pory uzywałem z hannaha, ale idzie w swiat wraz ze spiworem, pozatym szukam czegos na bardzo mały spiwor.

Fiord Nansen : http://www.e-horyzont.pl/fjord-nansen_2m/worek-kompresyjny-na-spiwor-fjalar_31981t.html

choc podobno te spiwory sa tak małe ze nie potrzeba do nich kompresji ;D co myslicie ?

HAMMET:
garg, nie potrzeba, jesli worek bedzie wielkosci tego co do swetra puchowego pajaka to zaden kompresyjny nie pomoze, daj se na wstrzymanie

lex:
Miałem standardowy woreczek w rękach, pakunek będzie maleńki, ja chyba nie będę brać dodatkowego worka.

ptb:
O, na to coś może te nieszczęsne taśmy kompresyjne w opcji mini?

PA:
Mam śpiworek i zapewniam, że oryginalny worek jest wystarczająco mały by nie kupować wora kompresyjnego. Ale pewności nie ma bo może chcesz spakowany śpiwór zmieścić w zamkniętej dłoni ;) Tylko po co kupować śpiwór ultralekki i pakować go w ciężki worek kompresyjny ? Pozostaje jeszcze kwestia wodoodporności worka ale to już temat do dalszych rozważań. Ja używam małego worka S2S z cordury ultrasil. Do pływania może się nie nada ale wytrzyma wodę w plecaku.

Jedyne co bym wrzucił do ogródka Cumulusa to słaba jakość sznurka zastosowanego w worku. Sznurek ma taką fakturę, że ciężko jest zaciągnąć otwór przez mocowany do worka stoper. Ale może Wy dostaniecie już jakiś lepszy.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej