SPRZĘT TURYSTYCZNY > buty wysokie

[Buty wysokie] Buty odpowiednie :)

(1/245) > >>

madmun:
No w końcu nadszedł magiczny czas wymiany butków . Chciałbym chociaż raz w życiu doświadczyć pięknego uczucia niebolącej i suchej nogi po zdjęciu buta - podobno to możliwe :) . Po przejściach z salomonami i bergsonami mam dosyć  :(

Zaczeły się poszukiwanie tego buta czyli  na 3 sezony, no może 4, absolutnie nie przemakalnego ,  z wysokim   gumowym rantem , sztywnego , może być z gore aczkolwiek są różne poglądy na ten temat . I najważniejsze kasa DO 600 . Dzisiaj odbyłem krótką rundkę po krakowskich sklepikach i wyłonił się tylko jeden but TREZETA-TOP GTX - jeden kawał skóry ,  wysoki rant mają gore , sztywne - mały czołg . Problem w tym , że nie mogę znaleźć testów/opinii o tym bucie coś kiedyś dawno na gejowym forum sprzętowym ktoś bąknął  ale strasznie mało , więc może coś o nich powiecie albo jakiś inny but zaproponujecie ??

pozdrawiam
       Bartek

atanor:
to nie jest możliwe ;D
schemat wygląda tak:
albo jesteś mokry od potu w pancernych butach
albo od deszczu i szybko wysychasz jak nie masz membrany + ew. wstawki cordury
i pomyśl czy takie buty będą wygodne na lato

madmun:
no dobra buty będą na 3 pory roku :)  lato wywalamy z karty życzeń , a tak propos ktoś wie gdzie można kupić dunhamy -przedstawiciel czy coś ...??
A ktoś może posiada Alpinus Nanga ??

atanor:
ja bym w alpinusa nie wchodził. kij wie jakie dziadostwo mogą produkować.

walter02:
nie ma butów na 4 sezony,  a jeżeli chodzi o 3-sezony i gotów jesteś ponieść ofiarę z tej nieprzemakalności to w kategorii butów wyższych polecam Kaylanda Contact 1000.
Więcej o nim w teście
http://outdoor.org.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=60&Itemid=56
Teraz jest wersja z e-ventem.

Trezeta TOP GTX prezentują się całkiem pancernie, co w moim przypadku byłoby tylko  sygnałem, że należy spodziewać się otarć i pęcherzy. Za wygodny na to jestem. Wolę mieć buta wygodnego, ale przemakajacego

sztywny i wygodny to także przeciwności...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej