OUTDOOR > RYKOWISKA, ZLOTY I SZKOLENIA, IMPREZY INNE

Biwakowe zajawki..

(1/21) > >>

Shwarc:

--- Cytat: kurier w Luty 13, 2019, 18:37:34 ---Czy będzie jakieś rykowisko tej zimy?
--- Koniec cytatu ---

Zimy? Wiosna już panie, wiosna!!! Ostatnia zima była w styczniu i z pierwszym dniem lutego nastała piękna wiosna. Wczoraj u mnie +13st :) Większą zimę miałem we wrześniu w Rumuni jak dowaliło śniegiem i zmroziło do -7st :D
Teraz to już nawet larwy się pobudziły, bo przy -20 smacznie jeszcze spały :D

EMES, sprawdzasz nowe namioty testowane w bazie pod K2 przez Txikona? :D

menel:
Z końcem 01.2019 wbiłem w Góry Izerskie z rakietami pod pachą. Pech chciał, że trafiłem w inwersję. Nocleg w wiacie pod Wysoką Kopą :

Mój barłóg, waruneczki w pyte. Wwiacie -10, na zewnątrz -13:

Z kolei będąc w Beskidzie Niskim w dniach 11-14.02.2019 nastąpiła odwilż. Waruneczki pod rakiety na grzbietach pozytywne, ponad metr dobrze ułożonego śniegu. "Na dole"  temperatura w okolicy zera. Nocleg na polu biwakowym w Stasianem nie byłby dobrym pomysłem, dokulaliśmy na sprawdzony Drymak w Tylawie. Namioty sprawdziły się nam jako... podgłówki    ;D:

Przed Jaśliskami. Do miasteczka przyszliśmy zimą, a opuściliśmy .. wiosną. Zaczął padać deszcz i trza było robić odwrót.

EMES:

--- Cytat: Shwarc w Luty 17, 2019, 15:14:48 ---
EMES, sprawdzasz nowe namioty testowane w bazie pod K2 przez Txikona? :D

--- Koniec cytatu ---

On odkrywa to co się robi od dawna. Nowator :D Awangardzista można by rzec :D

cynik:
Kurde, przypadkiem kliknalem w ten watek a tu fajne foty niezwiazane z jakims zlotem, menel rany boskie, zakladaj nowy watek z takimi cudami coby ludzie widzieli, ze to nowe a nie stare ;D Zajebista sprawa zbyt czesto zapominam, ze sa inne gory niz Tatry.

Shwarc:

--- Cytuj (zaznaczone) ---dokulaliśmy na sprawdzony Drymak w Tylawie
--- Koniec cytatu ---
Poproszę o namiary na PW. Jak tam byłem, to do hotelu nas musiało zagnać, a stykła by taka kameralna miejscóweczka, bo inaczej człek tuła sie jak bezdomny jaki:

--- Cytuj (zaznaczone) ---zbyt czesto zapominam, ze są inne gory niz Tatry.
--- Koniec cytatu ---
Tatry, Tatry, to gdzieś w Europie prawda? No nie wiem, Ukraińskie wilki wołają, że to nie u nich :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej