SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > podróże i wycieczki rowerowe

3 dni bez asfaltu

(1/2) > >>

sieku:
Polecicie jakąś fajna trasę rowerową na 3 dni (najlepiej pętle) z minimalną ilością dróg asfaltowych?
Dla początkujących sakwiarzy, bez napinania się, 40-50 km dziennie.
Na Pojezierzu kaszubskim lub na Mazurach

misiak76:
Możesz zobaczyć relację Shwarca z jego wypadu po Kaszubach ;) Ale mogę Tobie coś wrzucić jako propozycje ale to dopiero wieczorem jak dopadnę kompa ;D
Pytanie jak dojedziesz na miejsce komunikacją publiczną czy samochodem?
Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

sieku:
Będę wdzięczny. Planuje dojechać samochodem ;)

Shwarc:
Od razu sobie tamten wyjazd przypomniałem :)

Jedź na żywca, kup mapę i przed siebie. Ja też tak jechałem, omijałem głwne drogi i tak było najlepiej. Na Kaszubach oczywiście Wierzyca i muzeum w Szymbarku obowiązkowo do zaliczenia. Reszta to jeziora malowniczo położone.

misiak76:
Jedź do Kościerzyny tam zostaw samochód. Rowerami jedzicie w kierunku miejscowości Wdzydze i ogólnie jeziora. Macie dwie trasy wyjazdowe ul. Cegielną i potem wg mapy i uznania lub wylot drogą 214 (jest ścieżka rowerowa) do skrzyżowania na Rotembark potem cały czas przed siebie i wg mapy ;) We Wdzydzach w skansenie kuchnia regionalna polecam ;) Ogólnie to możesz ruszyć na wypad wokół jeziora Wdzydzkiego jest ścieżka wydeptana i jakieś 10 lat temu ją objechałem aż za Borsk, z drugiej strony nie znam. Teraz sprawdziłem i nie ma tam ścieżki to z Borsk Wybudowanie jedziesz do Kliczkowy tam skręca w prawo do Przytarni i za remizą w prawo i cały czas prosto i tak wg mapy wracasz do Kościerzyny. Trasa mniej więcej na 3 dni.
A najlepiej weź zrób jak Shwarc pisze mapa i przed siebie ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej