PASAŻ HANDLOWY > testy

Chętni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30

<< < (2/2)

leśna dusza:
Mogłabym wziąć i przetestować z punktu widzenia człowieka nie pasjonującego się elektroniką... Obawiam się jednak że tylko do wiosny, chyba że kamera wywołałaby u mnie aż tak wielki entuzjazm, wtedy dłużej. Dużo się ruszam i pasjami składam filmy. Mój kanał youtube: https://www.youtube.com/user/pierwotna85

rosowka:
Jadę w listopadzie na miesiąc do Azji - Wietnam, Tajlandia, Kambodża. Na miejscu będę jeździł skuterem po górach, pływał łódką, wędrował. Poza tym na co dzień biegam, jeżdżę rowerem, łażę po górach. Szykuje się parę wyjazdów na zawody biegowe.

Tak więc mogę nią kręcić w takich warunkach.

Mało filmuje więc i warsztat z montażu filmików u mnie kuleje. Mogę zapewnić gruntowne przetestowanie różnych właściwości kamery. Gorzej ze zrobieniem jakiegoś ciekawego, zajawkowego wideo. Brak mi umiejętności i chyba talentu :)

Ostatnio zmontowałem krótki filmik z pobytu na Islandii:
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=z1ychSOpLdk[/youtube]

Timelaps z Himalajów
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=Day4YEPM7aI[/youtube]

rosowka:
Jest jakaś decyzja? Jak miałbym to być ja to dobrze, żebym dostał kamerę przed wyjazdem - abym się jej nauczył. Jedziemy na początku listopada.

rosowka:
Wybieram się na kolejną wyprawę. Teraz Indie i treking w himalajach. Jak nadal macie coś do przetestowania w boju to chętnie zabiorę.

Pablo666:
Temat chyba umarł...

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej