PASAŻ HANDLOWY > testy

Chętni do testów nowych Kamer Garmina VIRB ULTRA 30

(1/2) > >>

uysy:
Hejo :)
Szybka akcja - szukamy chętnych osób które chciałyby potestować najnowsze Kamery Garmina VIRB ULTRA 30
Dużo się ruszasz i potrafisz poskładać ciekawe filmy ? Jeżeli masz coś czym może się pochwalić - wrzucaj :)
Jeżeli materiał który przedstawisz będzie interesujący - możemy przymknąć ;) oko na wymagania co do postów itp :).

Pablo666:
Hmmmm.. ja bym się zgłosił ;)
Dużo się ruszam - potestował bym biegowo i wspinaczkowo.
Niestety nie pochwalę się niczym :( kiedyś nawet składałem trochę "robotniczo" ale to co poszło w świat było tak dawno temu, że juz Youtube nie pamięta tego. Niestety żadne archiwum się nie zachowało.
Moje tegoroczne próby powrotu do filmowania spełzły na niczym... kamera zabrana na wyprawę okazała się być... porażką i wysokogórskie warunki ją pokonały pod względem jakości obrazu - balansu bieli.

Dominik.M:
A można tylko pożyczyć ? Chciałbym nagrać film o RJnO z poziomu uczestnika, ale brakuje mi do tego sprzętu - pytaniem będzie czy będę to w stanie zmontować aby było ciekawe ale chciałbym spróbować :).

Zawody są 16 pździernika we Wrocławiu - start meta to nudne jak flaki z olejem, a biegać za zawodnikami się za bardzo nie da...

Zawsze jeszcze mogę nakręcić krotki film o karmieniu dzikich zwierząt ;)
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=qhHgzJDtJXM[/youtube]

Koshal:
U mnie niedoczasu ciąg dalszy. Nie będę się podejmował pełnych testów, ale mogę zabrać kamerkę przelotem na jakieś male wspinanie/rower/bieganie/bojery.

uysy:
Podbijam jeszcze raz temacik :P.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej