SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > sprzęt dla biegaczy

[Buty biegowe] Salomon SpeedCross 3

(1/10) > >>

Jacku:
Od dawna podobały mi się te buciki, a że ostatnio pojawiły się w dobrej cenie, nie zastanawiałem się długo tylko kupiłem.
Na dodatek nie mam czasu jeździć w góry a jedyną aktywnością jaką uprawiam jest bieganie, podczas którego w zimie nie zawsze sprawdzają się moje buty do biegania po asfalcie.
Myślałem żeby podpiąć się pod wątek o SpeedCrosach 2 ale jednak jest to trochę inny model, podeszwa podobno z innej gumy i trochę inna konstrukcja cholewki więc zasługują na własny temat

Co do wyboru koloru... no cóż, zdania będą na pewno rożne, mi się podobają, przynajmniej jetem widoczny a w dodatku tylko ten kolor był na promocji :)
Numer trzeba wybrać trochę większy niż w standardowych butach do biegania bo numeracja jest chyba odrobinę zaniżona i trzeba wziąć poprawkę na zbieganie z górki

Kupione wczoraj więc narazie dodaję tylko kilka zdjęć poglądowych i trochę informacji z pierwszego biegu, reszta wyjdzie podczas dalszego użytkowania.
Informacji ze strony nie będę kopiował bo szkoda miejsca.

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, buciki bardzo lekkie, system sznurowania super wygodny, nic się nie majta po nogach bo sznurek chowa się do kieszonki w języku, a po przebiegnięciu 12 km absolutnie nic się nie poluzowało.
Biegałem ponad godzinę w lekkiem mrozie po pagórkach i po płaskim, kilka stromszych podbiegnięć i zbiegów, zarówno po ubitym wyślizganym śniegu, kilkucentymetrowym puchu i zamarzniętej ziemi i muszę przyznać że trzymanie jest genialne, nie spodziewałem się że będzie aż tak dobre. Na siłę próbowałem się ślizgać ale się nie udało, trzymają jak przyklejone.
Wygoda... super, nie mam im nic do zarzucenia, po ponad godzinie biegania non stop najmniejszego obtarcia ani pęcherzyka, a ja często mam z tym problem.
Narazie butami jestem zachwycony no ale niewiele można powiedzieć po jednym bieganiu, czeka je jeszcze dużo biegania po trawie, błocie itd, no i zobaczymy jak będzie z wytrzymałością.

całka:
jak komuś się nie podoba kolor to niech spi*** ;D
ile dałeś?
ja dziś z kolei kupiłam buty na asfalt i przebiegłam się po wyjściu ze sklepu wokół Błoń i... cud! mimo że był śnieg a nie asfalt ;)

Jacku:
W sklepiebiegacza za 299zł :)

całka:
no ja właśnie też tamże but kupiłam :)
czekam na jakieś relacje, bo jak będą fajne, to może kupie je jako bucik lekki w góry, tam gdzie sandały mi nie wystarczają :D

Jakub123:
kolorek świetny. :D cena zacna, okazja jednym słowem :)

Czekam z wypiekami na wrażenia z terenu :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej