SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > wycieczki narciarskie

[Beskid Żywiecki] - Rysianka i Lipowska - szybka tura na skiturach

(1/4) > >>

Wolf:
Plan miał być inny. Z racji mnij niż zerowej kondycji i dwu letniej przerwy na turach mieliśmy jechać z Jola poczłapać geriatrycznie w okolice Brennej. Niestety niedzielny poranek przywitał Jolę nawrotem choroby. Szybka zmiana planów, dzwonie do kumpla z pracy, który umówił się ze znajomymi na turę w Żywiecki.

Na dalszą część relacji zapraszamy na portal:
[Beskid Żywiecki] - Rysianka i Lipowska - szybka tura na skiturach

andy:

--- Cytat: Wolf w Styczeń 14, 2013, 20:56:31 ---Pan Wolf - przykład muzealnego wyposażenia skiturowca
--- Koniec cytatu ---
a te paski to se następnym razem odepnij od tych wiązań, o ile nie chcesz sobie zrobić krzywdy :)

ale poza tym fajnie ;D

semow:
Na Lipowskiej byłem kole 97 roku na obozie narciarskim
ten stok przy wyciągu to żeśmy ratrakowali własnymi nartami, a orczyki woziło się ze sobą na plecach ;D

Gabi R:
Ależ ten świat mały, już widziałam te zdjęcia :) i niech jeszcze dosypie! jeszcze nie jest idealnie, choć wygląda pięknie!

Wolf:

--- Cytat: andy w Styczeń 14, 2013, 21:06:49 ---
--- Cytat: Wolf w Styczeń 14, 2013, 20:56:31 ---Pan Wolf - przykład muzealnego wyposażenia skiturowca
--- Koniec cytatu ---
a te paski to se następnym razem odepnij od tych wiązań, o ile nie chcesz sobie zrobić krzywdy :)

--- Koniec cytatu ---

Kumplowi podczas tej tury odjechała narta - bez pasków i skistoperów. Słyszałem kiedyś motyw, że komuś odjechała narta i zaginęła w śniegu.
Ale dobrze tato, będę następnym razem odpinał :P

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej