SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > SIŁOWNIA

[CrossFit] WODsy na siłownię oraz biegowe ;)

<< < (22/22)

misio:
Trwalo to sporo czasu i prawie 20 kg do przodu, zeby sobie to wygospodarowac ;D: wstaje o 5:30, na 6:00 ide albo na silke albo biegac i zajmuje mi to jakas godzine. Po czesci jest to powrot do czasow kiedy jeszcze startowalem i w sumie teraz czuje, ze mi tego bardzo brakowalo. Ale wiele osob tak robi: jeszcze nigdy nie bylem sam ani pobiegac ani na silowni, takze nie ma tu czego absolutnie podziwiac ino trzeba brac sie za siebie ;D.

aro5406:
W moim przypadku chyba byłoby to cięzko do pogodzenia z pracą bo często po 6 muszę byc juz w robocie a, że pracuje jako fizol to obawiam się że po takim treningu z rana cięzko byłoby mi zmusić organizm do dalszego wysiłku. Staram się ćwiczyć ogólnorozwojówkę raczej wieczorami choć też nie jest to łatwe jak sie przychodzi pod wieczór z pracy ale nie ma wyjścia. Niemniej jeśli zajmuje Ci to godzinkę to nie jest zle, myslalem że wiecej czasu.

Ps. przed tym treningiem z rana jesz jakiś posiłek ?? Napój ??

Dalsza część dyskusji została przeniesiona tutaj.

misio:
Rozgrzewka:
- skakanka,
- wiosła: 2km

potem:

5 rund:
- 10 x podrzut techniczny 60 kg,
- 10 x padnij- powstań z przeskokiem nad gryfem.

a potem:

progres i regres:
- 4 x wyciskanie sztangi na ławce prostej: 12/10/8/6
- 4 x wyciskanie sztangi na ławce skośnej: 12/10/8/6
- 3 x rozpiętki na ławce prostej: 10/8/8
- 3 x rozpiętki na ławce skośnej: 10/8/8

a potem:

4 rundy:
- 25 x brzuszki
- 25 x grzbiety
- 25 x unoszenia nóg

i na koniec
- wiosła: 2km.

Zmęczyłem się ;D.
Przed treningiem nie jadłem BCAA, ale pół piersi gotowanego kurczaka i marchewkę gotowaną, bo zostały po wczorajszej zupie ;D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej