SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > wycieczki narciarskie

[Góry Stołowe] W Góry Stołowe na narty biegowe

(1/1)

szy:
"Ze wszystkich kierunków w ten weekend do Pasterki prowadziły
 ślady narciarzy biegowych. Od Drogi Stu Zakrętów, z niedalekiego
Karłowa, także od czeskiego Machowskiego Krzyża i przez góry
z Machowskiej Lhoty. Narciarze pojawiali się zewsząd..."Więcej:

-> http://www.nitka.pl/2011/w-g%C3%B3ry-sto%C5%82owe-na-narty-biegowe

Szy.

Gargamel:
Mam nadzieje ze do marca snieg dopada... bo sie wybieram ;D

szy:
"Ze wszystkich kierunków w ten weekend do Pasterki prowadziły ślady narciarzy biegowych. Od Drogi Stu Zakrętów, z niedalekiego Karłowa, także od czeskiego Machowskiego Krzyża i przez góry z Machowskiej Lhoty. Narciarze pojawiali się zewsząd. Z wypożyczalni w Pasterce wszystkie narty wypożyczono już w piątek. W sobotnie popołudnie na pasterkową łąkę wyjechali przebierańcy by wziąć udział w narciarskiej rywalizacji. A nad wszystkim tym na horyzoncie dumnie prezentowały się szczyty Karkonoszy.

Góry Stołowe to drugie miejsce w Polsce - po Górach Izerskich - pod względem liczby biegowych tras narciarskich przygotowywanych ratrakiem. I każdy kilometr tych tras biegnie po stołowogórskim parku narodowym. Na biegaczy czekają dwie wypożyczalnie, jest gdzie się wyspać, gdzie zjeść. W tej ostatniej kategorii to polecam pierogi Pani Danusi w gruntownie wyremontowanym schronisku w Pasterce... :]

Gdyby jeszcze zima była tak w porządku, jak mówiła jesienią że będzie...?"

... dodaję, nawrócony :>

Szy.

Gargamel:
Wszystkim wybierającym sie na biegówki polecam zadzwonić i dowiedzieć się czy coś jest przygotowane (przejechane skuterem) lub czy park zamierza w ogóle coś przygotowac w najbliższym czasie bo inaczej wygląda to tak  :Schronisko za to naprawdę świetne.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej