SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > sprzęt dla biegaczy

[Plecaki biegowe] Plecak do biegów terenowych

<< < (2/10) > >>

madmun:
Wkleił bym zdjęcia z Decatchlonu ale ich strona mnie #@!# Mają 2-3 plecaki dostępne w PL do biegów. I jakbyś jeszcze rzucił okiem na francuską stronę to tam ich więcej a z sprowadzeniem nie ma problemu

kubi:
Jest jeszcze kilka plecakow Inov8:

http://www.inov-8.com/Products.asp?PG=PG2&L=26

Jak cos to moge pomoc w zakupach.

lisu:
kubi u nas też są :P, chyba, że masz jakiś super rabat. Jeśli możesz to fajnie by było gdybyś mógł np. zrobić fotki z tymi workami na plecach. Ciekawy jest ten pierwszy z poziomym bukłakiem. Czarny nie posiada (z tego co wiem) usztywnienia pleców, więc trzeba uważnie pakować bo podczas biegu może nas coś "kłuć".
Co do samy plecaków "biegowych" pchanie się w coś powyżej 10l nie ma sensu (oczywiście jeśli mówimy tu o plecakach do ultra). Plecaki Salomona, OMM, Raidlight mają to do siebie, że jest dużo dodatków do nich. Dzięki nim można rozwinąć sobie plecaczek nawet na długie rajdy.

kubi:
Postaram sie zrobic fotki ale dopiero w weekend jak bede w sklepie bo nie mamy ich w magazynie w tej chwili. Co do znizek, z tego co widze na stronie inov8.pl to sprzedaja je w PL okolo 20% taniej niz my wiec znizka w tym przypadku nie zrobi roznicy.

A salomona mialem jednego i sie rozlecial po 2 tygodniach wiec dziekuje i nie polecam.

lisu:
Ja mam salomona XA 20 od 1.5 roku. Używany prawie codziennie. Teraz weekendowo biegam z nim. Przetrwał 2 tygodnie w Laponii. Przez ten czas nic się z nim nie stało. Jedyny ból z nim to brak jakiejkolwiek wentylacji pleców. Ostatnio to myślałem, że mi camel przecieka, a to tylko moje plecy ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej