SPORT I ZDROWIE IN AND FOR OUTDOOR > sprzęt dla biegaczy

[Plecaki biegowe] Plecak do biegów terenowych

<< < (10/10)

całka:
z braku alternatyw kupiłam tego extenda ;)
mam nadzieję że będzie ok.

Przyznam że z ciekawości mierzyłam również "supermegahipercudowne" Salomony za 700zł i... dupy nie urywały. Były po prostu ok, miały czasem fajne patenty ale to wszystko.

Jedyny plecak który mnie urzekł i po przymierzeniu czułam, że jest naprawdę super to Ultraspire Zygos
http://ultraspire.com/product/zygos/

ale 500zł (za tyle go znalazłam) to nadal powyżej mojego budżetu :(

Jutro potestuję extenda. Boję się że może mni eobcierać przy szyi (ten Zygos leżał mi dużo lepiej, ale Salomony też przy szyi były takie sobie).
W najgorszym wypadku sprzedam i będe cierpliwie odkładac na Zygosa !

Pablo666:
Ja wczoraj trochę zrobiłem wszystko inaczej niż zwykle i zrobiłem prawie 30km z pasem do biegania zamiast plecakiem. Chciałem potestować trochę takie podejście.
Salomon jakiś tam wyrwany po znajomości więc można było sobie pozwolić na testy ;)
Generalnie odczucia bardzo dobre, mega luz na karku, ramiona wolne niestety w pakiecie są dwa bidony po 200ml - to zdecydowanie za mało i kieszonka trochę za mała, jak bym dorwał jakiś z meijscem na dwa bidony 0,5 litra i kieszenią mniej więcej 0,75 i jeszcze.... z jakimś patentem na przyczepienie do tego... kijów, to bym chyba się poważnie zastanowił ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej