SPRZĘT TURYSTYCZNY > kurtki

[Kurtki] Kurtka miejsko-turystyczna

(1/32) > >>

watanabe:
Wydzielone z: [Kurtki] Kurtka turystyczna

Witam jako nowy - chciałem się poradzić bardziej zorientowanych bo już mam taki mętlik w głowie po przeczytaniu tysiąca postów testów i przeglądnięcia 50 sklepów. Kurtka będzie użytkowana miasto, teren w robocie, i od czasu do czasu góry, głównie w okresie jesień/zima/wiosna w niskich temperaturach.
Poszukuję kurtki do 500 zł krój - na razie krój Małacha podobał mi się najbardziej - wysoka garda żadnych udziwnień, jest jedno ale - cena czarnej wersji nijak nie chce być niższa ;D po kontakcie z obsługa małącha mogłem dostać kurtkę za ok 400 ale w wersji oliwka/szary co w moim przypadku eksploatacji odpada - cioram się po różnych dziurach i byłaby brudna cały czas. Drugą opcją obniżki jest znalezienie kogoś z KW  (zniżka chyba 20%) ale nie znam nikogo kto jest w klubie ;/. Przejrzałem Wolfgangi ale trochę workowate są, Marmot - ciekawy ale ceny powyżej pułapu moich możliwości, Milo - ogólne opinie mnie zniechęcają.
Był okres przed nowym rokiem że były dosyć duże obniżki w sklepach ale niestety chciałbym  przymierzyć kurtkę przed zakupem - teraz pozostaje mi tylko nadal czekać może przed końcem sezonu zimowego coś się pojawi.  

misio:
Dlaczego Milo Cię zniechęca?

A popatrz na taką kurtkę: http://www.sfpl.pl/shop/view/Product/id/1081/HiMountain_Kurtka_Columbia_4?context=1

watanabe:
Może nawet na milo bym się skusił i nawet dostałem ofertę na Strike'a Milo ale nic nie mogę się dowiedzieć o tej membranie

New Aquatex 4-way Stretch 20000/20000 - nowy 2 warstwowy laminat, o podwyższonych parametrach wodoszczelności oraz oddychalności. Lekki , lecz bardzo wytrzymały i elastyczny w cztery strony materiał zewnętrzny, został połączony z nową membraną Aquatex zapewniając wodoszczelność powyżej 20000mmH2O oraz oddychalność na poziomie 20000 g/m2/24h.

Ale brak jakichkolwiek opinii na temat tej kurtki ;/

Co do HiM'a mam mieszane uczucia - miałem ich kurtałe i przetarła się membrana + zmiana barwy kurtki - ale dziękuję za propozycję - widzę że często ją polecasz - może ją używasz ?

Łużyn:
Aquatex to w miarę znana membrana na naszym rynku, tu raczej nie ma czym się martwić. W przypadku Milo problemem bywa jakość wykonania. Przymierzałeś już tego Strike'a?

misio:

--- Cytat: watanabe w Styczeń 20, 2011, 10:03:59 ---Może nawet na milo bym się skusił i nawet dostałem ofertę na Strike'a Milo ale nic nie mogę się dowiedzieć o tej membranie

New Aquatex 4-way Stretch 20000/20000 - nowy 2 warstwowy laminat, o podwyższonych parametrach wodoszczelności oraz oddychalności. Lekki , lecz bardzo wytrzymały i elastyczny w cztery strony materiał zewnętrzny, został połączony z nową membraną Aquatex zapewniając wodoszczelność powyżej 20000mmH2O oraz oddychalność na poziomie 20000 g/m2/24h.

Ale brak jakichkolwiek opinii na temat tej kurtki ;/

Co do HiM'a mam mieszane uczucia - miałem ich kurtałe i przetarła się membrana + zmiana barwy kurtki - ale dziękuję za propozycję - widzę że często ją polecasz - może ją używasz ?

--- Koniec cytatu ---

Już nie, ale znałem kogoś, kto używał jej na co dzień przez 3 lata i sobie chwalił ;).

I za Łużynem: ten AT nie jest taki zły- przynajmniej w Milo Olinach wytrzymał mi kilka lat i uległ dopiero w którymś praniu w za wysokiej temperaturze ;D.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej