PASAŻ HANDLOWY > pozostałe

Renomat do głębokiego oczyszczania skór

(1/1)

AXE316:
Renomat do głębokiego czyszczenia skór .
Opakowanie 100ml !

Wierzcie mi na słowo ,że warto to cudo posiadać celem dokładnego oczyszczenia - jest watek w butach gdzie pokazałem jego zastosowanie i naprawdę działa wg mnie rewelacyjnie :)
Do kolejnej walki z nikwaxem dosłownie niezbędny - jednym opakowaniem spokojnie oczyścicie 2 paty butów i jeszcze zostanie (mowa o trudnym do wyczyszczenia nubuku )

Jak i po co używać ?
Przede wszystkim celem pozbycia się starych warstw już wymieszanych past wraz z brudem oraz trudno usuwalnych wosków i silikonów.
Emulsja rewelacyjnie oczyszcza skórę celem przygotowania do prawidłowego zabiegu natłuszczania,a nawet malowania.

Uwaga !
Przed przystąpieniem do czyszczenia wykonaj próbę na miejscu najmniej widocznym.

Banalnie prosta czynność:
Przed użyciem emulsję dokładnie wymieszać wstrząsając.
Nanosimy szmatką bawełnianą i ścieramy zaraz po ujrzeniu delikatnej pianki .
W razie konieczności czynność powtórzyć .
Preparat pomimo dość agresywnego działania śmiało można polecić do najlepszych gatunków skóry.
ALE
Nie usunie plam utrwalonych  - do tego celu należy użyć bardziej wyrafinowanych preparatów odpowiednio dobranych do okoliczności czyli plamy.

Po umyciu zmywamy resztki najlepiej mydłem glicerynowym
Dopiero po wysuszeniu możemy przystąpić do pastowania ,malowania lub do nanoszenia tłuszczy czy też impregnacji.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej